У світловодську провели «ідеологічну толоку» та остаточно поховали рештки лєніна

У світловодську провели «ідеологічну толоку» та остаточно поховали рештки лєніна

8-9 квітня 2016 року в місті Світловодську на Кіровоградщині за ініціативи секретаря міської ради свободівця Юрія Сапянова була остаточно похована остання згадка про пам’ятник Ульянову-Лєніну. Йдеться про величезний постамент, на якому був розміщений відповідний напис. В акції, спрямованій на покращення зовнішнього вигляду міста загалом і, зокрема, центральної площі, майже у повному складі взяли участь депутати міської ради від ВО «Свобода», а також депутати інших фракцій міської ради та небайдужі мешканці міста.

Ні для кого не секрет, що у 2014 році, відразу після Майдану, за ініціативи свободівців та відповідно до рішення міської ради у Світловодську був демонтований пам’ятник катові українського народу Лєніну. Націоналісти пригадують перші спроби знести його і боротьбу проти спротиву тітушок, які намагалися захистити боввана. Після демонтажу залишився величезний постамент, на якому до цього стояв Лєнін. Напис на ньому протягом двох років намагалися зафарбувати, але це давало лише тимчасовий результат. Навіть тризуб, зображений на брилі, не рятував ситуацію.

За словами націоналістів, на те, щоб прибрати постамент вагою 120 тонн, довелося залучити відповідну техніку і активно пропрацювати майже дві доби. В результаті був викопаний величезний котлован, у якому фактично поховали останню згадку про пам’ятник терористу Лєніну в Світловодську.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *