Свободівці кіровограда вивезли три вантажівки сміття зі скверу в обласному центрі

Свободівці кіровограда вивезли три вантажівки сміття зі скверу в обласному центрі

9 квітня 2016 року за ініціативи депутата Кіровоградської міської ради від ВО «Свобода» Сергія Капітонова та квартальної мікрорайону Некрасівка п. Олени відбулася толока (прибирання) в одному зі скверів обласного центру. У прибиранні території взяли участь депутати-націоналісти Кіровоградської міської ради Геннадій Маламен та Сергій Капітонов, депутати Подільської і Фортечної районних рад в місті Кіровограді Ігор Якименко, Олена Чумаченко та Олена Яцун, а також небайдужі мешканці відповідного мікрорайону. До участі в екологічній акції долучилися також члени міського осередку ВО «Свобода» та прихильники об’єднання націоналістів Кіровоградщини.

В ході акції активісти прибрали зі скверу Павлика Морозова (до речі, свободівці внесли пропозицію перейменувати його на «Молодіжний», оскільки він є постійним місцем відпочинку дітей та молоді) сухі гілки, листя та сміття у вигляді поліетиленових пакетиків, порожніх пляшок і навіть шприців. Загалом, учасники акції вивезли з парку три вантажівки сміття.

«Ми вдячні кожному учаснику організованої нами екологічної акції, особливо діткам, які разом з батьками прийшли і активно працювали. Сподіваюся, що мешканці мікрорайону зможуть оцінити ті зусилля, які довелося докласти для того, щоб сквер набув більш-менш цивілізованого вигляду і не смітитимуть у таких масштабах надалі», — завважив ініціатор акції, депутат Кіровоградської міської ради від ВО «Свобода» Сергій Капітонов.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *