Кіровоградська «Свобода» прозвітувала про 100 днів депутатської діяльності

Кіровоградська «Свобода» прозвітувала про 100 днів депутатської діяльності

13 квітня 2016 року в приміщенні актової зали Кіровоградського музичного училища за участі заступника голови ВО «Свобода» Олега Тягнибока, народного депутата VІІ скликання Андрія Мохника відбувся публічний звіт депутатів фракцій ВО «Свобода» Кіровоградської міської та обласної рад. Представники депутатського корпусу Кіровоградської обласної та Кіровоградської міської рад на чолі із заступником голови облради Ігорем Степурою доповіли присутнім про свої ініціативи та здобутки в органах місцевого самоврядування за 100 днів діяльності. До участі були запрошені також депутати-свободівці місцевих рад Кіровоградщини, представники громадськості, преси та всі охочі заслухати звіт націоналістів. В ході зустрічі у формі відкритого діалогу націоналісти обговорили з громадою Кіровограду основні суспільні проблеми та розповіли про свої кроки для їх вирішення.

Захід розпочали із виконання українського славня та вшанування хвилиною мовчання Героїв-побратимів, які загинули у новітній російсько-українській війні. Під час публічного звіту про свою роботу розповів заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура. Також перед громадою виступили очільники фракцій націоналістів у Кіровоградській обласній і Кіровоградській міській радах Руслан Степура та Сергій Капітонов.

«За час перебування на посаді заступника голови Кіровоградської обласної ради я зробив кілька важливих висновків. Слід наголосити на тотальному правовому нігілізмі та незнанні Конституції і законів у всіх представницьких та виконавчих органах влади. Головними проблемами Кіровоградщини станом на сьогодні є так звана «освітня реформа», яка не несе покращення якості чи доступності освіти, а лише «оптимізує» і скорочує навчальні заклади, а також неналежна підтримка на рівні влади соціально вразливих категорій населення. Останнім часом постало ще одне болюче питання — «реформа охорони здоров’я», яка, знову ж таки, є кроком не на користь українців», — повідомив присутнім заступник голови Кіровоградської обласної ради, очільник націоналістів Кіровоградщини Ігор Степура.

Голова фракції ВО «Свобода» в Кіровоградській обласній раді Руслан Степура розповів про те, що протягом всього періоду діяльності депутати фракції ВО «Свобода» беруть активну участь у пленарних засіданнях та засіданнях профільних постійних комісій облради. Загалом члени фракції виголосили більше 13 заяв та виступів, а також спрямували 27 запитів і звернень щодо відновлення прав та задоволення інтересів мешканців Кіровоградщини.

Про стовідсоткову явку та бездоганну дисципліну депутатів-свободівців у Кіровоградській міській раді доповів депутат-націоналіст Сергій Капітонов. Він наголосив, що «Свобода» в міській раді представлена лише двома депутатами. Та навіть за цієї умови вдалося забезпечити прийняття кількох важливих рішень, підготованих ними. Також, за словами Сергія Капітонова, свободівці змогли заблокувати кілька злочинних проектів рішень в ході засідань постійних комісій Кіровоградської міської ради. Зокрема, одним із заблокованих націоналістами був проект землеустрою з метою надання земельної ділянки церкві Московського патріархату.

Наприкінці заходу на запитання громади відповів заступник лідера ВО «Свобода» Андрій Мохник. Також він побажав депутатам наснаги та вручив партійні квитки новим членам націоналістичного об’єднання Кіровоградщини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *