Депутат від «Свободи» Тетяна Веремієнко провела виїзний прийом виборців у Світловодську

Депутат від «Свободи» Тетяна Веремієнко провела виїзний прийом виборців у Світловодську

10 квітня 2016 року депутат Світловодської міської ради від ВО «Свобода» Тетяна Веремієнко провела виїзний прийом виборців на своєму окрузі. Зустріч відбулася у дворі будинку по вулиці Робітничій, 2. До спілкування з виборцями також долучилися депутати Кіровоградської обласної ради Руслан Степура та Максим Дескат.

В ході зустрічі Тетяна Веремієнко прозвітувала перед громадою за свою діяльність у міській раді за сто днів. Поговорили і про «велику політику», зокрема про наслідки підкупу виборців та ситуацію, яка склалася в Україні після прийняття антисоціального бюджету на 2016 рік. Одним із питань, які турбують громаду, є питання житлово-комунальної реформи. Але найбільш болючі в цьому районі проблеми доріг, освітлення, відсутності дорожніх знаків та збереження школи. За словами представників громади, подейкують про те, що в ході створення освітніх округів школу в мікрорайоні можуть закрити, перетворивши її в філію якоїсь іншої. Люди наголошують, що шкільних автобусів на сьогоднішній день в Світловодську немає, а якби й були, то дороги розбиті так, що діти будуть змушені терпіти справжню наругу, добираючись до навчального закладу.

«Мікрорайон Ревівка, який є моїм виборчим округом, стабільно підтримує «Свободу» на виборах. В ході зустрічі ми подякували людям за довіру. Звісно, не можу сказати, що тут бодай щось бачиться людям у райдужному вимірі. Дуже багато проблем маємо станом на сьогодні. Звісно, ми не будемо голосувати за ті рішення, які в подальшому можуть зашкодити громаді. Але, зі свого боку, ми здивовані тим, що люди й досі не розуміють, хто такі депутати і хто такі чиновники. Інколи люди вважають, що депутати повинні лагодити ліхтарі, вкручувати лампочки і власноруч стелити дороги. Насправді ж депутати повинні допомагати вирішувати ці проблеми застосовуючи всі передбачені для цього законом інструменти. Я, як депутат Світловодської міської ради, спрямовую всі запити і звернення і їх достатньо для того, щоб вирішення тих чи інших питань стало ближчим у часі і взагалі можливим. Питання в іншому – виконавча гілка влади не задовольняє запити й звернення в повному обсязі, посилаючись на нестачу коштів. Ми, свободівці, в ході таких зустрічей намагаємося донести людям, що коштів немає лише тому, що існують схеми, які сприяють спрямуванню коштів в кардинально протилежну від потреб громади царину», — коментує проведений депутатський прийом депутатка Світловодської міської ради від ВО «Свобода» Тетяна Веремієнко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *