slide01

Олег Осуховський: "Політичні" міністри не здатні реформувати країну

Автор  Четвер, 04 лютого 2016 13:38

"Політичні" кандидатури, які пропонує на міністрів коаліція, зокрема БПП, це не ті люди, від яких можна чекати на реформи. Необхідно призначати професіоналів, здатних на кардинальні зміни. Про це заявив народний депутат України від ВО "Свобода", член антикорупційного комітету Олег Осуховський 4 лютого 2016 року в етері Громадського радіо.

Як зазначив Олег Осуховський, вся країна спостерігає за іграми, які відбуваються у владній верхівці. "Бачимо, шантаж з боку прем'єр-міністра, зокрема він заговорив про референдум щодо змін до Конституції про особливий статус Донбасу. Чому про це не говорив до 31 серпня, доки не сталося трагедії? З іншого боку Адміністрація Президента не хоче брати на себе відповідальність за провали, хоча відповідальність лежить на всій коаліції. Це в них такі політичні ігри, ніхто не хоче втрачати владу", - зазначив народний депутат.

За його словами, "політичні" кандидатури, які пропонує на міністрів БПП, це не ті люди, які робитимуть реформи. "Необхідно призначати професіоналів, здатних на кардинальні зміни", - наголосив свободівець.

Прес-служба ВО "Свобода"

Sidebar Ad 1

FACEBOOK