slide01

Запрошуємо спільно вшанувати отаманів Кропивниччини в Цибулевому!

Автор  Середа, 13 вересня 2017 11:01

За ініціативи Знам’янських міської та районної організацій ВО «Свобода», схваленої керівництвом організації, підтриманої Президентом історичного клубу «Холодний Яр» Романом Ковалем, районним і обласним козацтвом Буго-Гардівської паланки, міською та районною організаціями ВУТ «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка і іншими громадськими організаціями, на Знам'янщині вшанують отаманів-земляків. Як наголошують організатори, захід проводитиметься згідно з Указом Президента України, у якому 2017 рік проголошений Роком Української революції 1917-1921 років.
Урочистості розпочнуться об 11:00 16 вересня 2017 року в селі Цибулеве Знам’янського району (садиба «Гайдамацька Січ» Володимира Вознюка). В рамках заходу під назвою «Холодноярські отамани Кропивниччини» учасники і гості вшанують отаманів та інших видатних діячів Української Національної революції 1917-1921 рр. Також, будуть вшановані героїчні нащадки отаманів, наші сучасники, які загинули, захищаючи Україну в новітній російсько-українській війні 

У попередньому списку учасників – представники громад і шкільних колективів тих сіл області,  де народилися отамани.

Крім того, до участі в заході запрошені: 


Роман Коваль – Президент історичного клубу «Холодний Яр»;

Юрій Сиротюк - директор недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»;

Тарас Силенко – відомий кобзар, заслужений артист України;

Сергій Василюк – лідер гурту «Тінь Сонця» та інші.

Свободівці Знам'янщини запрошують всіх небайдужих долучитися до ознайомлення зі сторінками історії України, зокрема - героїчної боротьби українців за державу і її незалежність. Ви почуєте Правду (героїчну, трагічну, часом – гірку і шокуючу) про той період історії України, а також про отаманів та інших учасників тих знаменних подій. Серед іншого, гості заходу зможуть познайомитися з отаманами ближче - їх портрети і короткі біографії будуть представлені для зацікавлених. 


Рахунок для фінансової підтримки (вказати «спонсорська допомога для вшанування отаманів»): 
Банк Аваль: 9804 5625 4000 3165 (Голінько Олександр Іванович)


Довідки за телефонами: 
+380685347925; +380500564093 – Олександр Голінько

 

За матеріалами Знам'янської міської організації ВО "Свобода"

Sidebar Ad 1

FACEBOOK