slide01

Запрошуємо на Марш Слави Героїв у Києві!

Автор  Четвер, 05 жовтня 2017 06:46

Брати і сестри українці! Дорогі наші земляки-кропивничани!

14 жовтня 2017 року в місті Києві відбудеться традиційний всеукраїнський патріотичний захід – велелюдний Марш Слави Героїв, присвячений 75 річниці створення УПА.  Марш УПА був започаткований націоналістами ВО «Свобода» ще в ті часи, коли всі нинішні загальнонаціональні гасла сприймалися вороже, а українські Герої були знецінені та оббріхані совєцькою пропагандою. Сьогодні ж вояки УПА отримали належне визнання в колі українців.

Цьогоріч свободівці, спільно з «Правим сектором» та «Національним корпусом», поведуть тисячі патріотів вулицями Києва, щоб віддати шану борцям за волю України та показати чинній владі і світу, що націоналістів не спинити на шляху до втілення прагнень української Нації.

Активісти Кропивницької міської організації ВО «Свобода» та обласного осередку ВГО «Сокіл» запрошують всіх охочих мешканців Кропивницького і прилеглих районів долучитися до цього незабутнього, потужного національного дійства!

Забронювати місце в автобусі можна за тел.: 0661951874, 0953473446 (Олена), або безпосередньо в офісі партійної організації за адресою: м. Кропивницький, вул. Єгорова, 40, оф. 210.

Україна чекає на вашу рішучість і абсолютну згуртованість! 

Sidebar Ad 1

FACEBOOK