slide01

За вимогою «Свободи» у міськраді Кропивницького демонтували серп і молот

Автор  Середа, 06 вересня 2017 15:17

Вчора, 5 вересня 2017 року, за вимогою Кропивницької міської організації ВО «Свобода», у приміщенні  міськради  обласного центру демонтували серп і молот, які до останнього часу були розміщені  поруч з портретами Почесних громадян міста.

Нагадаємо, що вимогу демонтувати символи комуністичного режиму в ході чергового засідання 9-ї сесії озвучив голова фракції ВО «Свобода» у міській раді Кропивницького Сергій Капітонов. Засідання  відбулося 4 вересня, а вже вранці 5-го вересня стало  відомо, що серп і молот, підписані словом «Кіровоград»,  з дошки Почесних громадян міста зняті.

«Прикро, що для виконання Закону України про декомунізацію наші чиновники та інші представники влади чекають на обурення громади чи якісь заяви. Закон про заборону тоталітарних символів існує не перший день, йому вже 2 роки! Чи ніхто впродовж 2-х років не помічав символіки напроти входу в сесійну залу? Проте, ми вдячні міському голові за оперативність, адже заборонені серп і молот зникли одразу ж після нашої заяви. Сподіваємося, що й надалі Андрій Райкович буде ретельно стежити за станом приміщень міської ради та належним виконанням Законів його підлеглими. Наприклад, допоможе вплинути на депутатів – послідовників «совка», щоб вдалося якнайшвидше декомунізувати назву міськради, яка й досі називається «Кіровоградською», - прокоментував ситуацію з процесом декомунізації в Кіровоградській  (поки що) міській раді Сергій Капітонов.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK