slide01

За сприяння свободівця ще на одній вулиці Кропивницького з’явилося освітлення

Автор  Понеділок, 11 вересня 2017 10:08

8 вересня 2017 року надійшло повідомлення про те, що на вул. Тургенєва в місті Кропивницькому увімкнули освітлення.

Про це прес-службі Кропивницької міської організації розповіли прихильники ВО «Свобода», які мешкають на даній вулиці.

Нагадаємо, що впродовж тривалого часу вулиця Тургенєва була справжньою «пасткою» для кропивничан в темну пору доби. З проханням про допомогу у вирішенні цієї проблеми місцеві мешканці звернулися до депутата Фортечної районної у місті Кропивницькому ради від ВО «Свобода» Ігоря Якименка. Без зволікань був підготований та скерований до міської ради відповідний депутатський запит. А вже 17 січня 2017 року депутати ухвалили рішення про його виконання.

«Приємно, що проблема з освітленням вулиці Тургенєва остаточно вирішена. Рішення  міської ради Кропивницького передбачало виконання запиту до кінця року, і тому ми можемо подякувати представництву міської влади за дотримання обіцянки. Відомо, що деякі запити надовго «зависають» в повітрі навіть після ухвалення депутатським корпусом. Добре, що в нашому випадку відповідне управління дотрималося терміну, означеного в рішенні», - коментує Ігор Якименко.

На світлині поряд з Ігорем Якименком – Наталя Максимівна Капиця, яка загітувала сусідів зібрати підписи під зверненням до депутата-свободівця.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK