slide01

За ініціативи «Свободи» в Кропивницькому вшанували річницю початку Революції Гідності

Автор  Неділя, 03 грудня 2017 09:45

1 грудня 2017 року на центральному майдані міста Кропивницького відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення четвертої річниці початку Революції Гідності. Організаторами акції виступили Кропивницька міська організація ВО «Свобода» та обласний осередок ВГО «Сокіл». Згадати події кінця 2013 – початку 2014 років та вшанувати пам’ять полеглих на Майдані прийшли громадські активісти, вояцтво і патріотично налаштовані мешканці Кропивницького.

Мітинг провів депутат міськради міста Кропивницького від «Свободи», очільник обласного осередку ВГО «Сокіл» Геннадій Маламен. Він наголосив, що, попри встановлену державою дату відзначення у листопаді, націоналісти визначають початок Революції Гідності саме з того дня, коли відбулося криваве побиття студентів у Києві. На глибоке переконання свободівців, саме 1 грудня розпочалася дійсна революція, на відміну від попереднього зібрання під назвою «Євромайдан».

«Революція розпочалася тоді, коли замість ліберальних гасел на Майдані зазвучали націоналістичні, коли Майдан навчився бути суворим. Кожен із нас якоюсь мірою долучився до тих подій – хтось був на барикадах, а хтось збирав кошти на підтримку мітингарів у Києві, аби вберегти дітей України і відстояти інтереси української нації. Сьогодні ж, на жаль, ми спостерігаємо контрреволюцію. Але маємо розуміти, що це випробування нам дане для того, аби усвідомити і усунути всі наші недопрацювання й помилки. Коли наші сусіди йдуть голосувати за гроші чи гречку і цим самим сприяють зраді суспільства, це зрада кожного з нас, бо це ми того не побороли. Жодна революція не відбувалася силами всього народу – лише силами кращих. Для того, щоб Революція Гідності з сотнею жертв, врешті, відбулася, ми повинні перемогти остаточно всі контрреволюційні наміри. Перемогти кожну погань, яка буде нам нав’язувати «рускій мір» і яка посміє підбурювати молодих людей на антиукраїнську діяльність», - завважив у своїй промові Геннадій Маламен.

Крім того, він зазначив, що сьогодні на рівні держави відбувається замовчування, нівелювання Героїв України, які продовжують накладати головою за вільну Україну. Натомість, українцям нав’язують ідею, що на Донбасі не війна, а «конфлікт», і пропонують не вирішення, а поглиблення та розростання проблеми за сприяння Мінських угод. Саме тому на українських територіях, окупованих ворогом, замість національної ідеології поширюється російська пропаганда.

На завершення мітингу відбулося покладання квітів до постаменту з портретами Героїв Майдану та виконання всіма учасниками Славня. А потім присутні учасники акції ще довго не розходилися – ділилися між собою наболілим та згадували полеглих, які нині мають звання Героїв Небесної Сотні. 

Sidebar Ad 1

FACEBOOK