slide01

За ініціативи націоналістів у Кропивницькому відбулася акція до Дня Соборності

Автор  Понеділок, 22 січня 2018 15:02

Сьогодні, 22 січня 2018 року, за ініціативи Кропивницької міської організації ВО «Свобода» спільно з місцевим осередком ВГО «Сокіл» Кропивниччини в обласному центрі відбулася акція «Ланцюг єднання», приурочена до Дня Соборності і Свободи України.

Організатори акції, прихильники націоналістичного осередку та інші патріотично налаштовані мешканці міста зібралися на мосту через річку Інгул, щоб під державними прапорами, стягами «Свободи» та червоно-чорними знаменами засвідчити своє прагнення єдності й цілісності для України, а разом з тим – і готовність виборювати їх у будь-який спосіб.

Сам захід розпочався з хвилини мовчання на честь всіх українських достойників, які полягли у борні за Соборну і Незалежну Україну. Згодом був проведений короткий мітинг, в ході якого виступив очільник обласного «Соколу», депутат фракції ВО «Свобода» у міськраді міста Кропивницького Геннадій Маламен. Він наголосив, що 22 січня в історії України – особливо важливий і знаковий день.

«22 січня не лише знаменує фактичне 100-річчя української Незалежності. Цей день став точкою неповернення чотири роки тому, коли на Майдані в Києві з’явилися перші жертви. Ми, націоналісти, хочемо, щоб жертви Героїв України не були даремними, і зробимо все від нас залежне, щоб здобути абсолютну перемогу, про яку вони мріяли», - зазначив Геннадій Маламен.

Захід супроводжувався націоналістичними гаслами, а на завершення учасники акції виконали Державний Славень України.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK