slide01

Ян Федів: «Свобода» зупинить депутатське свавілля!

Автор  Середа, 04 жовтня 2017 14:16

Вчора, 3 жовтня 2017 року, на ім’я свободівця – депутата Суходільскої сільської ради Долинського району – Яна Федіва надійшло звернення від мешканців підпорядкованого цій раді села Новосавицького, які просять допомогти їм у боротьбі з хамським відношенням до односельчан та свавіллям з боку депутатки – завідуючої місцевого БК. У зверненні люди просять допомоги їм і в справі притягнення порушниці до відповідальності, передбаченої законодавством.

За повідомленням селян, депутат Суходільської сільської ради, а по сумісництву – ще й завідуюча Новосавицького будинку культури, Любов Миколаївна Довиченко умисно перешкоджає руху транспорту по селу, самовільно перекриваючи дорогу різними огорожами біля свого будинку. Мешканці Новосавицького наполягають, що цим шляхом користуються всі мешканці села, і пані Довиченко не має жодного права обмежувати їх свободу пересування. За словами представників громади, означена особа або не реагує на зауваження та вмовляння, або поводиться надто агресивно.

Принагідно, у зверненні до свободівця мешканці Новосавицького стверджують, що й посадова діяльність Л. Довиченко є, м’яко кажучи, незадовільною: маючи посаду завідувачки БК, вона не проявляє жодної активності в сприянні розвитку культури на теренах рідного села.

«Звісно, як депутат-націоналіст, я маю намір без зволікань відреагувати на звернення, під яким підписалися люди. У наших селах депутати часто вважають себе «богами». Якщо діяльність Довиченко дійсно протиправна, то я докладу всіх зусиль, аби на одну «богиню» в цьому селі стало менше. Тут вибору не може бути: або поводиться як людина, або – несе відповідальність за всі свої дії. Немає значення, чи то депутатка, якій усього і завжди мало, а чи просто домогосподарка», - коментує звернення депутат-націоналіст Ян Федів.

Серед іншого, свободівець засвідчує намір домогтися і перевірки діяльності депутатки на посаді завідуючої, а в разі підтвердження слів односельців відповідним фактажем, ініціювати звільнення пані Довиченко з посади.

Селяни ж, в свою чергу, мають всі підстави бути переконаними у тому, що Ян Федів зробить все можливе, щоб усунути перешкоди з дороги загального користування та притягти до відповідальності винну у їх появі особу. Люди наголошують: свободівець – чи не єдиний в сільраді депутат, який чітко виконав усі свої передвиборчі обіцянки.

 

За матеріалами Долинської районної організації ВО "Свобода"

Sidebar Ad 1

FACEBOOK