slide01

Вітаємо з уродинами лідера «Свободи» Олега Тягнибока!

Автор  Вівторок, 07 листопада 2017 04:48

Сьогодні, 7 листопада 2017 року,  націоналістична родина всієї України вітає з уродинами свого політичного лідера - голову партії ВО «Свобода» Олега Тягнибока! Користуючись нагодою, спрямовуємо Олегу Ярославовичу найкращі побажання миру, добра, любові і злагоди.

Долучаючись до сотень і тисяч привітань, своєю чергою зичимо голові проводу швидкого поступу до перемоги української нації над кожним, хто зазіхатиме на її Свободу! 

Ця українська перемога вже відчутна в агонії московітських прихвоснів та в непевних вихилясах внутрішніх ворогів, які мають нахабство називати себе українцями. Ми переконані, що разом дійдемо до найвищої мети, яку все життя плекав у собі невгамовний Олег Тягнибок. Ми безмірно вдячні шефу за його принциповість, впевненість і справжню, батьківську щирість за будь-яких обставин.

Привітання Кропивницький

 

Хай щире українське сонце зігріває щедру і багату українську ниву здійснених мрій націоналіста Олега Тягнибока! Нехай зріднена рішучість та наполегливість усіх свободівців тішить, немов найвищі досягнення власних дітей.

І хай кожен з нас гордо прямує цим непростим шляхом, ім’я котрому – прагнення справедливості у всіх життєвих проявах. А на шляху до мети хай кожен з нас буде гідний свого Лідера!

Sidebar Ad 1

FACEBOOK