slide01

Вітаємо українських Воїнів з Днем Збройних сил України!

Автор  Середа, 06 грудня 2017 05:05

Актив Кропивницької міської організації ВО «Свобода» щиро вітає Захисників державності і суверенітету з Днем Збройних сил України. 

Дорогі наші Воїни!

За чотири роки збройної агресії на сході нашої держави українське військо виросло, змужніло і стало надійним щитом для кожного з нас. Ви довели, що українське вояцтво – це надія на мирне майбуття всіх українців, а не безхребетне формування, яким би хотіли вас бачити внутрішні і зовнішні вороги України. Ми переконані, що саме завдяки вам сьогодні маємо змогу гордо називатися українцями. Пишаємося, що маємо таких гідних і впевнених у Перемозі захисників!

Сьогодні, адресуючи привітання вояцтву, не можемо не схилити голови у жалобі перед тими, хто поповнив ряди Небесного війська. Віримо, що ворогів накриє страшна помста, а ця війна з Російської імперією стане останньою в історії України!

Разом з тим, низько схиляємося перед українцями, які й сьогодні перебувають на передовій, захищаючи Вільну, Соборну і Неподільну Державу.

Зичимо вам, дорогі наші Воїни, омріяної Перемоги над північним окупантом, до якої українці йдуть уже понад століття. Здоров’я, затишку, достатку і гідної шани за той подвиг, який освятив життя кожного з вас!

Слава Нації!

Слава Героям!

Sidebar Ad 1

FACEBOOK