slide01

У Кропивницькому вшанували пам’ять героя-свободівця Володимира Степанка

Автор  Субота, 27 січня 2018 06:00

26 січня 2018 року на Рівнянському цвинтарі міста Кропивницького відбулася панахида, приурочена до третьої річниці загибелі майора ЗСУ, заступника командира 42-го батальйону 57-ї мотопіхотної бригади, героя-свободівця Володимира Степанка.

Вшанувати пам’ять героя новітньої російсько-московської війни зібралися його рідні, друзі, партійні та бойові побратими, а також представники ГО «Бойове братерство». Зокрема, до участі в заході долучилися голова обласного осередку націоналістів Кропивниччини Ігор Степура, депутати міськради Кропивницького від ВО «Свобода» Сергій Капітонов та Геннадій Маламен, партійці та прихильники Кропивницької міської організації ВО «Свобода».

Вшанування розпочали з панахиди, яку провів священик храму св. Володимира Української автокефальної церкви отець Ферапонт. Після проведення літургії та молитви за душу Героя, всі присутні мали змогу висловити свою щиру повагу до Володимира Степанка. Серед інших, виступив депутат міської ради Кропивницького, голова обласного осередку ВГО «Сокіл» Геннадій Маламен.

«Ми вшановуємо непересічну людину, нашого побратима. Велич постаті Володимира полягає ще й у тому, що він був і є для всіх нас зразком українського військового, українського офіцера. Коли розпочалась війна, він не став ховатися, а став у лави вояків першим, попри усі можливі складнощі. Безумовно, він є прикладом для кожного з нас. Ми так само маємо боротися за Україну. Ми пам'ятаємо і шануємо цю велику людину», - наголосив у своїй промові Геннадій Маламен.

 

Для довідки:

Володимир Степанок народився 27 січня 1968 в с. Майське Джанкойського району Криму в родині хліборобів. З дитинства снив кар'єрою військового, і тому після закінчення школи, не маючи жодних зв'язків і покровителів, вступив до Новосибірського вищого військово-політичного загальновійськового училища. Вдосконалював себе не лише фізично, але й інтелектуально: мав безмежну любов до книг та завжди цікавився життям суспільства.

За світоглядну позицію та послідовну в усьому поведінку отримав від інших курсантів прізвисько «Апостол», яке закріпилося за ним на все життя.

Докладніше про життя Володимира Степанка можна прочитати тут; http://kropyvnytskyy.svoboda.org.ua/news/events/00019518/

Узимку 2014 року Володимир став активним учасником революційних подій на Майдані в Києві. А коли в Україну хлинули окупаційні та диверсійні російські збройні групи, кадровий військовий і націоналіст долучився до захисту кордонів держави, ставши заступником командира 42-го батальйону територіальної оборони 57-ї моторизованої бригади.

26 січня 2015 року під час активних бойових дій на Донеччині під Дебальцевим Володимир загинув внаслідок потрапляння протитанкового снаряду в його БТР. Разом із Володимиром загинув водій. З того дня і до сьогодні ім'я героя на устах кожного з тих, хто бодай раз спілкувався з ним.

 

Sidebar Ad 1

FACEBOOK