slide01

У Кропивницькому відмовилися піднімати червоно-чорний прапор у пам’ятні дати

Автор  Четвер, 29 березня 2018 21:51

Сьогодні, 29 березня 2018 року, в ході дванадцятої сесії міськради Кропивницького депутати відмовилися від пропозиції піднімати червоно-чорний стяг біля будівель комунальних підприємств, а також установ та закладів, що розташовані в межах обласного центру. Відповідний проект рішення підготував та озвучив в сесійній залі депутат від фракції ВО «Свобода» Геннадій Маламен.

За інформацією депутатів-свободівців, жодного голосу за проект рішення не дали фракції БПП «Солідарність», «Нашого Краю», «Опозиційного блоку», «Рідного міста» та «Самопомочі». За свідченнями окремих депутатів, були й такі обранці, які спеціально витягували картки, аби не брати участі в голосуванні.

У своєму виступі перед депутатами Геннадій Маламен наголосив, що червоно-чорний прапор боротьби має набути для кожного з українців символічного значення. На думку націоналіста, підняття червоно-чорного стягу над будівлями в Кропивницькому має тривати стільки ж, скільки триватиме боротьба українського народу з північним агресором.

Ба більше, – депутат-свободівець вважає, що для Кропивницького цей прапор має неабияке значення – адже його незмінно піднімав ветеран УПА Семен Климович Сорока, який саме тут провів левову частину свого життя. Геннадій Маламен переконаний: в пам’ять про Семена Сороку та всіх борців за волю України червоно-чорний стяг має майоріти в Кропивницькому. В додатку до проекту рішення свободівець вказав знакові дати, які мають бути закарбовані в пам’яті українців. Проект рішення передбачав обов’язкове підняття червоно-чорного прапора над будівлями закладів і підприємств Кропивницького в ці дні.

«У нашому місті бійці-добровольці вже підняли цей стяг біля міської ради і на площі Героїв Майдану. Ми зобов’язані його берегти і надати йому символічного значення даним проектом рішення, який я пропоную», - наголосив Геннадій Маламен.

Підтримав свого побратима і голова фракції ВО «Свобода» в міськраді Кропивницького Сергій Капітонов: «Сьогодні не йде мова про заміну державного прапора, мова йде про патріотичний прапор боротьби. Підняття його над будівлями міста в окремі пам’ятні дати – це підвищення рівня патріотизму нашої молоді та громади загалом. І ніяким чином це не суперечить закону».

Проте, депутати не спромоглися підтримати проект рішення, запропонований Геннадієм Маламеном. Очевидно, що окрема частина депутатського складу не зацікавлена у проявах патріотизму серед громади.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK