slide01

У Кропивницькому відбувся вечір вшанування Героїв Небесної Сотні

Автор  Вівторок, 21 лютого 2017 19:22
20 лютого, о 18 годині, на площі Героїв Майдану відбувся вечір вшанування Героїв Небесної сотні.
Вже ввечері кожен бажаючий мав змогу поставити лампадку та виступити зі своїм спогадом щодо подій 18—20 лютого 2014 року підчас Революції Гідності перед кропивницькою громадою.
Повідомляє кореспондент "Трибуни".
Захід розпочався хвилиною мовчання та покладанням лампадок до пам'ятного знаку Героїв Майдану.
 
Після цього своє слово промовив Сергій Капітонов, голова міської ВО "Свобода": "Я хочу, щоб зараз кожен із вас пригадав ті страшні кадри з Майдану, які були в ці дні. Я хочу щоб ви згадали обличчя, тих молодих хлопців, людей похилого віку, а також здорових чоловіків, які стояли на блокаді. Вони вірили, що в нашій країні щось можна змінити, тому я закликаю вас всіх, памятайте це завжди. Не покладайте рук, боріться, боріться за покращення життя в нашій країні. Хай вас не куплять "пакетами з гречкою" та карбованцями заплямованими. Пам'ятайте, що від кожного з вас, залежить доля України".
Наприкінці заходу оголосили, що 22 лютого в Києві відбудеться Всеукраїнський масовий захід за участі ВО "Свобода", Правого сектору і Азова. Це буде називатися "Марш національної гідності". Збір буде о 9 годині на Майдані Незалежності, а потім вирушать до Верховної Ради, щоб поставити свої вимоги, щодо того, що відбувається в нашій країні. Кожен бажаючий може долучитися до цього заходу.
По закінченню слів виступаючих, виконали "Славень України". 
Прес-служба Кропивницької міської організації ВО «Свобода»
 
Sidebar Ad 1

FACEBOOK