slide01

У Кропивницькому відбулися перші відкриті збори міського осередку ВО «Свобода»

Автор  П'ятниця, 13 жовтня 2017 12:08

12 жовтня 2017 року в Будинку профспілок міста Кропивницького за участі членства міського осередку ВО «Свобода», їх прихильників, журналістів, вояків та волонтерів відбулися перші відкриті партійні збори. В ході зустрічі присутні обговорили важливі політичні тенденції сьогодення, ознайомилися з основними засадами «Програми захисту українців» та почули відповіді щодо позиції націоналістів стосовно тих чи інших процесів у державі.

Очільник міської організації ВО «Свобода», голова фракції націоналістів у міськраді Кропивницького Сергій Капітонов у зверненні до присутніх пояснив, що подібні відкриті заходи започатковані з метою зробити діяльність свободівців зрозумілішою і прозорішою для мешканців міста. Серед іншого, він повідомив, що до участі в зборах можуть долучитися абсолютно всі, навіть політичні опоненти. На його переконання, саме відкрите спілкування з людьми допоможе політичному осередку націоналістів міста йти в правильному напрямку до втілення побажань громади.

У доповіді про політичну ситуацію в Україні та за її межами Сергій Капітонов окреслив позицію «Свободи» щодо ухваленого  в парламенті законопроекту, який є узаконенням так званих «мінських домовленостей» - антиукраїнського документу, що засвідчує безхребетність нинішньої влади у питанні відстоювання інтересів держави. Після обговорення політичної ситуації на всеукраїнському рівні, а також за кордоном, зокрема – в Каталонії, голова націоналістів Кропивницького перейшов, власне, до проблем місцевого рівня.

«В міській раді Кропивницького нині, на жаль, відбувається небачений досі дерибан бюджету і землі в межах міста. Наприклад, буквально сьогодні всі ЗМІ  написали про те, що одній із шкіл за кошт міського бюджету придбали лазерні автомати на суму 100 тис. грн. Хіба це потрібно школам? Скільки зі ста тисяч осіли в кишенях зацікавлених осіб? У деяких навчальних закладах гуляє вітер, бо старі вікна, діти ходять по гнилій підлозі! Так, звісно, лазерні автомати – це цікаво і по-новаторському, але хіба це є першочерговою потребою закладів освіти сьогодні? Замість створити комфортні умови для навчання, вони показово купують іграшки!» - прокоментував діяльність міської ради Сергій Капітонов.

Згодом до слова був запрошений голова міського осередку ВГО «Сокіл», депутат від ВО «Свобода» в міськраді Кропивницького Геннадій Маламен, який окреслив основні напрямки роботи членства націоналістичного об’єднання. Він розповів учасникам зборів про «Програму захисту українців», яка є основним путівником свободівців з дня утворення партії. Зокрема, Геннадій Маламен пояснив позицію «Свободи» щодо виборчого законодавства, необхідності зняття недоторканості з усіх депутатів, вимоги забезпечити вільне володіння зброєю для українців тощо.

«Аналізуючи історію людства, можна зробити підсумок: єдиний критерій, який визначав вільну людину від невільної, - це те, чи мала ця людина зброю, чи могла вона постояти за себе? На сьогоднішній день зброї не має тільки законослухняний громадянин. Натомість її мають працівники служби охорони олігархату, злочинці і поліція, якій ми, націоналісти, на жаль, не маємо підстав сьогодні довіряти», - підкреслив Геннадій Маламен.

Після завершення інформативної частини зборів усі присутні могли задати запитання спікерам заходу. Звісно, людей дуже цікавили методи боротьби з олігархами, які окреслює для себе «Свобода». Організатори зборів, попри досить пізню годину, докладно поінформували громаду щодо заходів, які вживають і вживатимуть націоналісти, аби ускладнити життя олігархам.

На завершення, свободівці анонсували проведення таких відкритих зборів щочетверга о 18:00 у цьому ж приміщенні (вул. Преображенська, 4, Будинок профспілок, мала зала).

Sidebar Ad 1

FACEBOOK