slide01

У Кропивницькому відбулися чергові відкриті збори міської «Свободи»

Автор  П'ятниця, 20 жовтня 2017 11:28

Вчора, 19 жовтня 2017 року, у Будинку профспілок м. Кропивницького відбулися чергові відкриті збори міської організації ВО «Свобода». До участі в обговоренні націоналістичної світоглядної позиції та основних подій сьогодення долучилися прихильники партійного осередку обласного центру, партійці з Новгородківської районної організації ВО «Свобода», правозахисники ГО «Українська правозахисна агенція» та журналісти.

Керівник Кропивницької міської організації ВО «Свобода», голова фракції свободівців у міськраді Кропивницького Сергій Капітонов доповів присутнім про основні події, які відбулися в державі впродовж останнього тижня. Зокрема, учасників зборів цікавила позиція «Свободи» щодо так званої «великої політичної реформи» Саакашвілі та його прибічників. Сергій Капітонов наголосив, що націоналісти підтримують ті три основні вимоги, які висунули владі мітингувальники під Верховною Радою, ба більше – «Свобода» вимагає цього вже давно. Проте, він підкреслив, що навіть за умови виконання цих трьох вимог не вдасться знищити в Україні олігархічно-корупційну систему та збудувати справедливу національну і соціальну державу, оскільки треба ще провести повну деолігархізацію та завершити люстрацію. Крім того, Сергій Капітонов розповів про законопроект щодо зняття недоторканності з депутатів, внесений президентом П. Порошенком попри існування готового проекту від свободівця Юрія Левченка.

«Це – суцільна маніпуляція людською думкою. Є законопроект, внесений депутатом-свободівцем Юрієм Левченком. Те, що пропонує Порошенко, – це абсолютний плагіат свободівського документу, але з додаванням безглуздого доповнення: недоторканність зніматиметься з 2020 року! Тобто влада знову робить «красивий жест», який насправді не має під собою ніякого логічного підґрунтя. Крім того, в пропозиції Порошенка є можливість «пролонгувати» недоторканність після означеного терміну – достатньо буде лише голосування народних депутатів. Хіба це – зняття недоторканності?» - прокоментував Сергій Капітонов.

Після обговорення встановлення контролю націоналістів над «вертолітним майданчиком Януковича», пенсійної та медичної реформ, до слова був запрошений правозахисник ГО «Українська правозахисна агенція» Олександр Сосонський, який розповів учасникам зборів про мету діяльності та основні здобутки організації правників Кропивниччини. Олександр Сосонський повідомив, що УПЗА спільно зі «Свободою» долають свавілля окремих осіб в медицині, освіті, органах місцевого самоврядування тощо. Від імені правозахисників він пообіцяв посильну допомогу в правовому полі тим людям, які її потребуватимуть.

Про боротьбу за національну і соціальну справедливість на теренах Новгородківщини розповів голова Новгородківської районної організації ВО «Свобода», голова правління ГО «Українська правозахисна агенція» та заступник голови обласної «Свободи» з юридичних питань Павло Дейнеко. Він, подякувавши за надане слово головуючому зборів Сергію Капітонову, повідомив, що у Новгородці сьогодні дуже напружена ситуація, спровокована абсолютною бездіяльністю селищного голови О. Сириці. Проте, за словами молодого і повного енергії націоналіста, саме «Свобода» стоїть на захисті інтересів місцевої громади як в сфері надання освітніх послуг, так і у питаннях «комунальної» діяльності, а швидше – бездіяльності посадовців  селищної ради.

По завершенню зборів учасники окреслили теми, які обговорюватимуть наступного четверга. Виявилося, що громаду Кропивницького цікавлять докладні пояснення суті пенсійної та медичної реформ, а також позиція ВО «Свобода» щодо їх основних принципів.

Нагадаємо, що відкриті збори партійного осередку міста Кропивницького проводитимуться щочетверга у Будинку профспілок (вул. Преображенська, 4, 2 поверх, мала зала) з 18:00 до 20:00. Націоналісти запрошують до участі кожного мешканця Кропивницького, а також гостей з районів області та різних регіонів України.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK