slide01

У Кропивницькому відбулася традиційна смолоскипна хода до дня народження Степана Бандери

Автор  Неділя, 01 січня 2017 18:43

1 січня 2017 року у Кропивницькому відбулася смолоскипна хода присвячена дню народження Степана Бандери.

Святкову ходу влаштувала Кропивницька міська організація ВО "Свобода" та обласний осередок Всеукраїнської громадської організації "Сокіл" пише "Трибуна".

Понад 250 кропивничан та жителів області з прапорами та смолоскипами пройшли від монумента "Янголу охоронцю України" до площі Богдана Хмельницького.

Націоналісти та патріоти виголошували славу провіднику української нації Степану Бандері та гасла "Україна понад усе". 

"Сьогодні ми вшанували ім'я провідника української нації. Його ім'я стало другою назвою нашої нації. Тому що наш ворог називає нас "бандерівцями". Для нього це найбільша образа, а для нас - найбільша честь", - заявив голова обласного осередку ВГО "Сокіл" Геннадій Маламен.

Кореспондент "Трибуни" поспілкувався з учасниками ходи.

"Я підтримую українську націю. Я хочу, щоб Україна була самостійною, українською державою. День народження Степана Бендери як свято мають вшановувати на державному рівні, як героя нашої нації. Це потрібно, щоб люди пам'ятали своїх героїв", - поділилася активістка ВГО "Сокіл" Олеся.

"Я сюди прийшов тому що вважаю, що поки усі українці не будуть націоналістами, ми будемо залишатися обдуреними та обікраденими. Я бажаю, щоб усі були такими як ми і до таких заходів долучалися ще більше людей. А маємо, що маємо. Нація ще не просунулася", - про свою позицію розповів свободівець Олег.

Учасників ходи підтримували та фотографували жителі міста. Такий захід свободівці та сокільці традиційно влаштовують вже близько десяти років поспіль та запрошують до участі все більше націоналістів та патріотично налаштованих кропивничан.

Фото 

Прес-служба Кропивницької міської організації ВО «Свобода»

Sidebar Ad 1

FACEBOOK