slide01

У Кропивницькому ветерани московсько-української війни здобувають додаткову спеціальність за завищеними цінами

Автор  Середа, 18 липня 2018 14:17

17 липня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Фортечної районної в місті Кропивницькому ради, в ході якого розглядалося питання «Про стан соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Фортечного району міста Кропивницького, за І півріччя 2018 року».

Начальник управління соціального захисту населення виконкому Закаблуковський Віктор Олександрович, серед іншого, доповів про здобуття додаткової спеціальності ветеранами сучасної московсько-української війни. Так, за його словами, учасники так званої АТО здобувають додатковий фах водія в

ОКНКК «Аграрник».

Член виконкому Фортечної районної ради, свободівець Володимир Мирончук відреагував на той факт, що договір на навчання вояків був заключний з ОКНКК «Аграрник», а не з місцевим ТСОУ, де вартість навчання на порядок нижча.

За словами Володимира Мирончука, у відповідь на своє запитання він почув про якесь звернення до неіснуючого заступника начальника ТСОУ, який нібито повідомив про вищу вартість навчання в закладі. Проте, як зазначає свободівець, в ОКНКК «Аграрник» вартість навчання на водія для отримання однієї категорії – 6 тис. грн., а в ТСОУ можна відкрити категорії В і С разом всього за 4 800 грн.

«Переконаний, що в ТСОУ ветеранам надали б послугу навчання вищого рівня. Крім того, це обійшлося б значно дешевше, ніж у випадку здобуття додаткового фаху в ОКНКК «Аграрник». Схоже, що хтось має особисте зацікавлення в тому, щоб вчити водіїв за завищеними цінами. Відомо, що керівництво ТСОУ завжди готове піти на поступки ветеранам сучасної війни, тому дивно, що угода була укладена з «Аграрником», - коментує ситуацію Володимир Мирончук.

Після втручання свободівця виконавчий комітет дав доручення начальнику управління соціального захисту населення виконкому дослідити питання і порівняти вартість навчання в двох вищеназваних закладах. Володимир Мирончук переконаний: кошти, виділені з бюджету, мають використовуватися максимально ефективно. У випадку ж із завищеною ціною за навчання вояків про ефективність можна лише мріяти.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK