slide01

У Кропивницькому свободівці міркували, як завершити Українську революцію

Автор  Понеділок, 31 липня 2017 14:48

30 липня 2017 р., в неділю, у Прес-клубі Кропивницького пройшли Бандерівські читання на тему "Як завершити Українську революцію". До нашого міста завітали, автор терміну Революції Гідності, один зі співавторів книги IV Бандерівські читання, та Юрій Олійник, політичний експерт українських студій, аспірант.

До уваги кропивничан були представлені книги Юрія Липи "Розподіл Росії", "Як облаштувати Росію" (збірка статей Аналітичний центру Українські студії стратегічних досліджень). Книга "Вони загинули" розповідає про життя і подвиги українських вояків, які загинули у боротьбі з московським окупантом.

Під час зустрічі з кропивничанами Юрій Сиротюк розповів про причини поразки Української революції, яка відбулася у 1917 р., про помилки української еліти (М.Грушевського і В. Винниченка), які розпустили українське військо, яке могло протистояти більшовикам. В результаті Україна стала легкою здобиччю для Москви.
Обговорили майбутнє України як держави і Росії. Ці дві країни не можуть існувати водночас. Наближається той час, коли імперія має розвалитися, адже імперія не міняється реформами. Кожен етнос, такі як буряти, комі, якути, колись поневолені Москвою, має право на свою державу. Сиротюк зауважив: "Ми живемо в той час, коли Російська імперія обов’язково розпадеться або зникне Україна".

20170730 162220

11

33

44

20170730 160353

 

Sidebar Ad 1

FACEBOOK