slide01

У Кропивницькому привітали учасників конкурсу "Мама Героя"

Автор  Понеділок, 26 червня 2017 15:16
Сьогодні, 26 червня, в обласному художньому музеї відбулась урочиста церемонія нагородження кращих учасників конкурсу творів "Мама Героя" з нашої області.
У цьому заході взяли участь ГО Всеукраїнське Об'єднання українок "Яворина" та Всеукраїнське об'єднання "Свобода".
Інна Степура, голова міської організації ГО ВОУ "Яворина" зазначила: "З нашої області у конкурсі творів "Мама Героя" взяли участь 11 учнів та студентів".
На початку заходу культуролог Людмила Борисенко задикламувала вірші про Україну. Із завмерлим подихом, присутні слухали неймовірні слова про нашу неньку Україну. 
"Хочу подякувати вам за те, що ви взяли участь в літературному конкурсі "Мама Героя". Тому що найріднішою людиною для нас завжди була, є і буде - це мама. І тільки уявіть, як вона хвилюється за наших героїв, які захищають нас від російської агресії. Тому наші матері заслуговують на надзвичайно сильну підтримку від всіх нас", - наголосив депутат міськради та голова фракції ВО "Свобода" Сергій Капітонов.
Організаторів здивувало те, що участь у конкурсі брали не лише дівчата, а й хлопці. Хоча дівчата більш чуттєві до цієї теми. Проте, як бачимо, хлопці також із болем ставляться до цієї війни та до того, що відчувають матері своїх синів, які кожного дня перебувають під бойовими кулями російських військ.
Учасникам конкурсу вручили не лише грамоти, а й подарунки у вигляді історичних книг: Василь Шкляр "Маруся" та книга "Небо Левка Мацієвича", які боролися за нашу рідну країну.
Опісля цього Інна Степура за допомогою фотопрезентації представила присутнім роботу організації ГО ВОУ "Яворина". У своїй презентації голова міського осередку ВОУ "Яворина" розповіла, як збирали допомогу військовим, організовували акції на підтримку пологового будинку, збирали кришечки для персональної допомоги бійцю АТО та багато іншого.
"Я пропоную працювати на благо України разом!", - сказала на завершення Інна Степура.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK