slide01

У Кропивницькому активісти-майданівці відзначили День гідності та свободи

Автор  Вівторок, 22 листопада 2016 18:11

21 листопада на площі Героїв Майдану зібрались відзначити День гідності та свободи прихильники ВО "Свобода" й активісти-майданівці.

Перед пам'ятним знаком героям Небесної сотні свою думку про Євромайдан після 3 років висловлювали різні активісти, політичні діячі та жителі міста.

"Євромайдан поселився у душі українців. Ми пам'ятаємо, хто звозив сюди людей, які проломили голову Віктору Чміленку. Вони перефарбувалися. Але ми їх пам'ятаємо", - виступив депутат міськради від фракції ВО "Свобода" Геннадій Маламен.

До слова запросили голову обласної ради, представника ВО "Батьківщина" Олександра Чорноіваненка: "Система, яка працює зараз здолати не можна. Її треба лише міняти. Законодавчий орган, за чиїми законами ми живемо, майже повністю керується олігархами. Але ці три роки пройшли не дарма, українці зрозуміли, що таке бути гідним українцями".

Зі слів голови облради у війні на Сході загинули 190 чоловік з Кіровоградщини, але захищати пішли, у відсотковому значенні до загальної кількості населення, - найбільше.

Громадська організація "Сокіл" впродовж відзначення річниці збирала кошти на волонтерську допомогу учасникам АТО.

Виступив також громадський активіст-юрист Павло Дайнеко з приводу призначення секретарем міської ради Андрія Табалова: "Я не беру до уваги його діяльність у Верховній раді. Але пам'ятаю, як на цьому місці майже два роки тому, коли він вийшов на цю площу люди почали кричати: "Тушка геть, тушка геть". Можливо ми ослабли. Можливо треба нам зайти у кабінети й сказати свою думку, для того щоб з нею рахувалися".

Ми поцікавилася, що для деяких присутністть означає цей день та гідність українців.

"Ми виборюємо свою свободу. Це те за що боролися колишні покоління, ті ж самі герої УПА, козаки. Усю нашу історію боримося з цією ордою. Фактично Янукович та його команда це було уособлення цієї орди, ворожої сили до нашої держави та нашого народу. А ці хлопці (герої Небесної сотні) віддали за це життя", - розповів кропивничанин Микола.

"День початок чогось, початок змін, початок життя, початок нової ери як для молоді. Для мене це не свято, тому що після цього загинуло багато людей. Це скоріше тривожний день. Сьогодні почалися зміни. Всі сподівалися на краше. Усі були піднесені на майдані. Усі раділи, усі чекали перемін. Але перемін не сталося, на жаль, за три роки. Але ми надіємося на краще і перемога буде за нами. І наші герої загинули за цю перемогу, яка неодмінно буде", - поділилася волонтер організації "Серця матерів Кіровоградщини" Олена Кривенко.

Прес-служба Кропивницької міської організації ВО «Свобода»

 

Sidebar Ad 1

FACEBOOK