slide01

У Будинку профспілок Кропивницького відбудуться чергові відкриті збори міської «Свободи»

Автор  Середа, 18 жовтня 2017 11:11

Завтра, 19 жовтня 2017 року, о 18:00 у приміщенні Будинку профспілок м. Кропивницького (вул. Преображенська, 4, 2 поверх, мала зала) відбудуться чергові відкриті збори партійного осередку Кропивницької міської організації ВО «Свобода». Націоналісти обласного центру запрошують прихильників партії, журналістів та всіх охочих мешканців міста долучитися до обговорення політичної ситуації в Україні та на місцевому рівні.

Крім всього іншого, в ході зборів учасники розглянуть другий розділ «Програми захисту українців», яка висвітлює економічні аспекти розвитку держави, запропоновані націоналістами.

Нагадаємо, що минулого четверга у Кропивницькому були започатковані відкриті збори ВО «Свобода», на які щотижня запрошуватимуть прихильників націоналістичного об’єднання, журналістів і навіть політичних опонентів. Свободівці пообіцяли проводити подібні зібрання щотижня у четвер, о 18:00, в Будинку профспілок. Відкриті збори призначені зробити максимально прозорим спілкування депутатів-націоналістів з громадою та спільно з людьми шукати єдино правильні відповіді на болючі запитання, щоб гідно протистояти викликам сьогодення.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK