slide01

Трохи лірики й не лише про звичайні свободівські будні

Автор  Субота, 27 травня 2017 11:34

ТРОХИ ЛІРИКИ Й НЕ ЛИШЕ ПРО ЗВИЧАЙНІ СВОБОДІВСЬКІ БУДНІ...тобто, вихідні


Сьогодні, похмурого й дуже прохолодного суботнього ранку, гонорові кропивницькі свободівки, незважаючи на несприятливий прогноз погоди для роботи інформаційного намета, взявши за компанію не менш гонорового побратима, знову взялися до улюбленої справи — поширення Ідеї Нації в широкі народні маси. І знову базар — місце, де натрапиш кого і що завгодно, навіть зовсім того не бажаючи.

Отож дві Оленки (Олена Скочко депутат Фортечної райради та Олена Яцун депутат Подільської райради), друг Володимир та пані Лідія стійко й терпляче витримували раптові пориви холодного вітру та подеколи "винос мізків" з боку всіляких "ватників" і теле-зомбі. До прикладу, одна жіночка(напевне прихожанка московської церкви) так щиросердно запевняла, що буде нам кара страшна за те, що ми в цій ворожій фашистській (аякже, саме так!) партії, і благала нас її покинути. Або як запитують, скільки нам тут платять і де можна влаштуватися на роботу, — і не втямить ніяк те "нещастя" і не йме віри, що ми загалом прагнемо донести йому ідеологічні засади й переконання нашої боротьби за могутню Українську Самостійну Соборну Державу на засадах соціальної й національної справедливості, і, мабуть, не допоможе йому Боженька цього зрозуміти... Та то все байка.

Насправді тут щоразу море позитиву: слова підтримки від наших виборців і прихильників, цікаві бесіди з перехожими, які знаходять на це час; щире "дякую" від більшості з тих, хто отримує на наметі чи в іншому місці газету ВО "Свобода". Тож занурені з головою в роботу, ми навіть не помітили, як вітер майже стих, а насуплене небо над нами так і не наважилося пролитись дощем. Додав своєрідного колориту і впевненості друг Сергій (Сергій Чабаненко депутат Фортечної райради), приєднавшись до справи. Зібравшись такою файною компанією, попрацювали плідно й натхненно: охопили дещо більшу локацію, ніж зазвичай, адже поряд із Муніципальним ринком і автостанцією знаходиться ще Критий ринок (найбільший у місті) — це чудова нагода за дві-три години розповсюдити чимало преси.
Отож у свободівців Кропивницького суботній чи недільний ранок розпочинається з партійного намета, і ми від цього кайфуємо!

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=460871714281921&id=100010772890239

Sidebar Ad 1

FACEBOOK