slide01

Свободівці закликають підтримати перейменування Кіровоградської міської ради на Кропивницьку

Автор  Четвер, 31 серпня 2017 15:34

У понеділок, 4 вересня 2017 року, відбудеться чергове засідання сесії міської ради у місті Кропивницькому. Серед питань порядку денного, які  будуть винесені на розгляд депутатів, планується голосування за  підготований фракцією ВО «Свобода» проект рішення щодо перейменування міськради з Кіровоградської на Кропивницьку.

Кропивницька міська організація політичної партії ВО «Свобода» звертається до громадських активістів та соціально активних мешканців міста з проханням прийти на засідання сесії та висловити свою підтримку абсолютно адекватному і доречному у сьогоднішніх реаліях кроку – перейменуванню органу самоврядування міста, яке вже понад рік носить назву «Кропивницький».

Крім того, націоналісти закликають активізувати просвітницьку роботу та розтлумачити окремим депутатам, чому важливо припинити вживання заборонених Законом України комуністичних назв у час війни з імперською Росією.

Представники ВО «Свобода» переконані,  що за активної підтримки громадськості міста вдасться натиснути на ту частину депутатів, які з різних причин не хочуть прощатися зі старою комуністичною назвою «Кіровоград», і змусити їх ухвалити єдино правильне рішення.

Нагадаємо, що С. Кіров – комуніст, «державний діяч» тоталітарного СРСР, прибічник І. Сталіна, який розгорнув репресивну політику, спрямовану насамперед проти колишніх  учасників антисталінської опозиції, здебільшого українців. Варто наголосити, що цей «діяч» жодного разу не був у нашому місті і не має до нього жодного відношення.

Отже, згідно Закону про декомунізацію,  абсолютно очевидно, що повернення «Кіровограда» не буде. Тому протистояти перейменуванню міськради у місті, яке вже давно має відмінну від колишньої, гідну, колоритну українську назву, сьогодні абсолютно не логічно, а подекуди навіть смішно.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK