slide01

Свободівці Кропивницького зірвали шабаш комуністів на чолі з Симоненком

Автор  Субота, 21 квітня 2018 17:42

Сьогодні, 21 квітня 2018 року, свободівці Кропивницької міської організації зірвали шабаш комуністів на чолі з першим секретарем ЦК забороненої компартії України Петром Симоненком. За попередньою інформацією, Симоненко готувався нанести візит до кропивницьких недобитків КПУ.

Націоналісти прийшли до головного комуняцького офісу, щоб гідно зустріти останнього керманича забороненої комуністичної партії України. Проте він, злякавшись свободівців, так і не доїхав до Кропивницького, завернувши назад. Інформація щодо активістів «Свободи» під стінами будівлі, де мала пройти зустріч з місцевими ватниками і послідовниками червоного режиму, змінила плани їх так званого «лідера».

Комуністи ж, своєю чергою, забарикадувалися всередині приміщення, оскільки вважали, що націоналісти штурмуватимуть офіс «Нової держави». Страх перед свободівцями спонукав їх сидіти за зачиненими дверима кілька годин поспіль після того, як стало відомо, про скасування візиту Симоненка.

«Перед тим, як їхати до Кропивницького, ця головна комуністична потвора Симоненко мав би поїхати на Алею Слави, і на колінах попросити вибачення у воїнів, які полягли, в тому числі, і з його вини. Подивитися в очі рідним полеглих вояків, українським сиротам, які лишилися без батьківської опіки. Саме він, спільно з Януковичем та його прихильниками, привів ворога на нашу землю, пропагуючи комуняцькі окупаційні символи та антиукраїнську риторику. Це з його вини у нас четвертий рік поспіль точиться війна. Свободівці не дозволять недобиткам КПУ проводити свої шабаші в українському місті», - коментує голова Кропивницької міської організації ВО «Свобода», керівник фракції націоналістів у міськраді Кропивницького Сергій Капітонов.

Варто зазначити, що перелякані комуністи виходили з будівлі по одному, аби перевірити, чи не пішли свободівці. Таким чином, зустріч із Петром Симоненком в Кропивницькому була зірвана. Кропивницькі націоналісти обіцяють завжди гідно зустріти першого секретаря ЦК компартії Симоненка, коли б він не надумав приїхати в Кропивницький.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK