slide01

Свободівці Кропивницького вшанували третю річницю з дня загибелі Віктора Голого

Автор  Понеділок, 28 серпня 2017 10:10

27 серпня 2017 року активісти Кропивницької міської організації ВО "Свобода" та представництво ВГО "Сокіл" Кропивницького спільно з побратимами зі Знам'янки відвідали с. Плоске, де похований Герой-свободівець Віктор Голий. 

Разом з дружиною Віктора Юлією, його сином та вірними друзями націоналісти вшанувати третю річницю з дня загибелі одного з кращих синів України. Нагадаємо, що Віктор поліг у борні з московськими окупантами 28 серпня 2014 року. Зокрема, участь у заході вшанування пам'яті Віктора Голого взяли голова фракції націоналістів у міській раді Кропивницького, очільник міського осередку ВО "Свобода" Сергій Капітонов та керівник міської організації ВГО "Сокіл", депутат міської ради Кропивницького Геннадій Маламен.

На цвинтарі, біля могили Віктора Голого, під державним стягом і знаменом УПА, присутні вшанували Героя покладанням квітів і хвилиною мовчання. До учасників заходу звернулася Юлія Гола, яка розповіла про життя родини впродовж цих трьох років.

"Три роки - це так багато! Нам щодня не вистачає Віктора. Водночас, три роки - це мало. Їх ніби й не було. Але ми ростемо, і маємо бути сильними", - підкреслила Юлія.

Мирослав Голий потішив гостей неабиякою ерудицією: розповів кілька патріотичних віршів та повідомив про свої виступи на майданчику дитячого садочка. Спільно з ним свободівці заспівали Славень України. 

З теплими згадками про Віктора виступив голова Знам'янської міської організації ВО "Свобода" Юрій Майборода, який, серед іншого, наголосив, що героїчний чин молодого свободівця - приклад для кожного з нас. Також він підкреслив, що націоналісти всієї Кропивниччини будуть робити все можливе, щоб підтримати родину побратима та зберегти пам'ять про Віктора для прийдешніх поколінь.

"Віктор - це та людина, яка повинна була лишатися тут і творити. Ми всі знаємо, ким він був - творець, історик, козак, свободівець. Але він пішов захищати українську державу. Його ніхто не призивав до війська, але інакше Віктор, напевно, не міг. Ми маємо завжди пам'ятати його і підтримувати родину,  адже син Віктора - Мирослав - є дійсно його копією. Він виховується як справжній козак, і ми певні, що йому, за нашої допомоги, й продовжувати святу справу батька", - наголосив Юрій Майборода.

Серед інших, до присутніх на цвинтарі звернувся і давній друг родини Віктора Голого Михайло Сурдул. Він пригадав унікальні риси характеру юного Віктора Голого, які й визначили його героїчне майбутнє згодом.

Насамкінець, свободівці Кропивницького приязно поспілкувалися зі Знам’янськими побратимами, обговорили деталі майбутніх заходів, які заплановані на вересень.

0666

08888

 

Sidebar Ad 1

FACEBOOK