slide01

Свободівці Кропивницького долучилися до Маршу слави УПА в Києві

Автор  Неділя, 15 жовтня 2017 16:58

Вчора, 14 жовтня 2017 року, у місті Києві відбулося вже традиційне для відзначення Покрови і Дня українського козацтва дійство – Марш слави УПА. Цьогоріч велелюдний захід був приурочений 75-ій річниці створення Української Повстанської Армії та зібрав понад 20 тисяч учасників з усіх куточків України. До Маршу, серед інших, потужно долучилася і Кропивницька міська організація ВО «Свобода». Делегація була представлена і в свободівських рядах, і серед юних націоналістів ВГО «Сокіл».

Перед початком Маршу, організованого активістами ВО «Свобода», «Національного корпусу», «Правого сектора» та інших націоналістичних організацій, свободівці і сокільці Кропивницького порадували своїх прихильників екскурсією в Національний музей народної архітектури та побуту України в Пирогові. Всі, хто з пошаною ставиться до українських традицій, мали змогу ознайомитися з цікавими експонатами просто неба.

Вже пообіді націоналісти Кропивницького прибули до пам’ятника Т. Шевченкові у Києві, аби спільно з побратимами з інших регіонів вшанувати героїчний чин борців за волю України на всіх етапах національно-визвольної боротьби. Делегація кропивничан розділилася на дві частини: сокільці виступили наперед, аби освітити путь своїм побратимам яскравими смолоскипами. Членство партії та їх прихильники йшли вулицями Києва, скандуючи традиційні націоналістичні гасла та преремежовуючи їх з вимогами до чинної влади. Проте, «Слава Україні! – Героям Слава!», «Бандера – наш герой, Покрова – наше свято» та інші гасла, що славлять Героїв УПА, так і лишилися основними в ході велелюдного заходу.

«Ми вдячні кожному нашому симпатику з числа тих людей, які долучилися до Маршу слави УПА. Кожен з них – це своєрідний вогник, здатний запалити десятки і сотні інших. Стійкість цих людей, яким ні холод, ні втома не завадили гідно крокувати під стягами «Свободи», заслуговує на особливу повагу! Ми не можемо не помічати, як щороку в наших лавах прибуває відданих національній ідеї українців. Сподіваємося, що кожен із наших прихильників залишиться в рядах нескорених, ставши повноцінним творцем новітньої історії України», - коментує захід в Києві очільник міської організації націоналістів, голова фракції ВО «Свобода» у міській раді обласного центру Сергій Капітонов.

Серед іншого, керівник міської «Свободи» наголошує, що висновки та враження після Маршу слави Героїв-2017 переконують: націоналістичні ідеали знаходять дедалі більшу підтримку серед сучасників. Тому, є впевненість, що зовсім скоро, за підтримки гідних і самодостатніх українців, націоналісти прийдуть до влади, аби втілити мрію Героїв УПА – вільну від іноземних п’явок та внутрішніх ворогів українську Україну. 

 

 

Sidebar Ad 1
Sidebar Ad 2
Sidebar Ad 3

FACEBOOK