slide01

Свободівець Сергій Капітонов закликав не допускати будівництва АЗС на території скверу в Кропивницькому

Автор  П'ятниця, 22 червня 2018 13:59

Сьогодні, 22 червня 2018 року, в ході шостого засідання дванадцятої сесії міської ради міста Кропивницького, голова фракції ВО «Свобода» Сергій Капітонов виступив проти зміни зонування земельної ділянки, яка визначена як рекреаційна зона. За словами Сергія Капітонова, ще 20 червня, в ході засідання «земельної» комісії було ухвалене злочинне рішення віддати зону відпочинку під будівництво автозаправки чи СТО, тобто віднести її до зони транспортної інфраструктури.

Як пояснює депутат-свободівець, в ході засідання комісії за подібну зміну зонування земельної ділянки проголосували голова «земельної» комісії, депутат фракції «Рідне місто» Олександр Шамардін, секретар комісії, член фракції «Наш край» Вадим Дрига, опоблоківець Олександр Ларін та представник фракції БПП «Солідарність» Юрій Деркаченко. Своєю чергою, проти подібного рішення виступили голова фракції ВО «Свобода» Сергій Капітонов і член фракції ВО «Батьківщина» Юрій Гребенчук.

Сьогодні ж, перед розглядом питань порядку денного сесії міськради, Сергій Капітонов звернувся до присутніх депутатів, громадських активістів та представників ЗМІ з проханням об’єднати зусилля, щоб не дозволити перетворити сквер на чергову АЗС чи СТО, яких в місті Кропивницькому більше, ніж достатньо.

«Проект рішення про зміну зонування передбачає віддання під забудову ділянки навпроти аеропорту, де зараз розташований невеличкий сквер. Там завжди росли дерева і квіти, а також часто відпочивали люди. Сьогодні на місці скверу хочуть побудувати або заправку, або СТО. В депутатському корпусі є багато депутатів, які є медичними працівниками, чи працюють з дітьми. Я хочу запитати у вас: у нашому місті мало людей, які страждають різноманітними захворюваннями? У нас дуже гарний екологічний стан? Чи, може, в Кропивницькому дуже багато місць для відпочинку громадян? Чому таке рішення не пройшло жодних громадських обговорень, чому воно не розглядалося на засіданні Громадської ради? Чому зі мною, як з депутатом даного округу, не порадилися, не заслухали думку людей? І це в нашому місті не поодинокий випадок. Я закликаю вас, колеги-депутати, в жодному разі не голосувати за подібне рішення, коли воно буде винесене на розгляд сесії», - закликав Сергій Капітонов.

У своєму виступі в сесійній залі свободівець наголосив, що попереднім рішенням «земельної» комісії було запросити заявника, щоб він пояснив членам комісії, що саме хоче збудувати на даній земельній ділянці. Також члени комісії бажали витребувати деякі документи, які б прояснили ситуацію. Але всі попередні рішення були проігноровані комісією на наступному засіданні, і її члени, незважаючи на свої ж вимоги, проголосували за те, щоб підтримати рішення про зміну зонування земельної ділянки.

«Вибачте, але навіщо нам така комісія? Ми, депутати, сидимо там з поважними обличчями, затягуємо з ухваленням важливих рішень. Деякі громадяни оформлюють свої маленькі земельні діляночки впродовж року-двох. А такі питання, які взагалі не варто було б розглядати у здоровому глузді, швидко проходять», - обурено коментує рішення «земельної» комісії Сергій Капітонов.

Голова фракції ВО «Свобода» закликав громадських активістів та представників ЗМІ відреагувати на ситуацію, яка склалася навколо земельних питань у міськраді Кропивницького. Свободівець переконаний, що тільки широкий розголос навколо даної проблеми може стати на заваді окремим зацікавленим особам збудувати .АЗС на території скверу.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK