slide01

«Свобода» закликає правоохоронців перевірити організаторів шабашу комуністів у Кропивницькому

Автор  Вівторок, 21 листопада 2017 16:20

21 листопада 2017 року, в ході першого засідання 10-ї сесії міської ради Кропивницького, до депутатів та правоохоронців звернувся голова фракції ВО «Свобода» Сергій Капітонов із заявою про засудження націоналістами шабашу комуністів, який відбувся 7 листопада в обласному центрі. Свободівець оголосив вимогу до правоохоронців щодо проведення ретельної перевірки діяльностї організаторів так званого «святкування 100-річчя жовтневої революції», яке  завершилося безпосередньо під будівлею міської ради. 

Нагадаємо, що 7 листопада 2017 року в місті Кропивницькому відбулося ганебне і неприпустиме дійство: «святкування» залишками комуністичної партії по –справжньому гіркої для українців дати – 100 років від початку більшовицького червоного терору. Проте, перебуваючи під дією антиукраїнської нищівної пропаганди часів радянської окупації, деякі люди ще й досі прославляють «жовтневу революцію» та її «натхненника» - вбивцю десятків тисяч українців Лєніна-Ульянова.

Сергій Капітонов розповів депутатам про людей, які того дня були присутні на заході з червоними ганчірками і є свідками того факту, що комуністичні гасла і вихваляння ката українського народу Лєніна лунали в колі учасників акції неприховано. Крім того, свободівець особисто чув звинувачення та образи у свою адресу з боку учасників комуністичного заходу. На запитання журналістів щодо організаторів цього дійства люди відповідали, що зібрав їх на «мирну ходу» «обком Кіровоградської обласної організації Комуністичної партії».

Голова фракції націоналістів у міськраді наголосив, що з часів проголошення незалежності України дослідниками та істориками були встановлені численні злочини більшовиків проти українців.

«То це їх учасники мітингу в Кропивницькому прославляли 7 листопада цього року? Це ж на їх совісті голодомори, розстріли, конфіскації та інші злочини. І досі не встановлена достеменна кількість жертв червоного більшовицького терору! Лише 5 мільйонів українців були вбиті злочинною радянською владою у 1932-33 роках під час штучно створеного голодомору. Фракція «Свободи» засуджує всі заходи, які покликані вшановувати катів української нації, в тому числі і ходу на честь «жовтневої революції», - заявив Сергій Капітонов.

Націоналісти Кропивницького переконані, що подібні заходи є неприхованою пропагандою заборонених Законом України комуністичних ідеалів та відіграють нищівну роль у процесі розвитку антиімперської національної свідомості.

Фракція ВО «Свобода» в міській раді Кропивницького вимагає від правоохоронних органів перевірки діяльності організаторів заходу 7 листопада 2017 року на предмет наявності завуальованої чи прямої пропаганди забороненого злочинного комуністичного режиму.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK