slide01

«Свобода» заявляє про шахрайство з виплатами за оренду в Новгородківському районі

Автор  Середа, 13 грудня 2017 07:07

Днями мешканка села Інгуло-Кам’янки Тетяна Затьора звернулася до правоохоронних органів з вимогою розпочати слідство у зв’язку із шахрайством щодо виплат за користування землею приватним підприємством «Вікторія». Нагадаємо, що, за словами жінки, вона вже кілька років поспіль не може отримати кошти за користування земельною ділянкою, яку орендує місцеве агропідприємство.

Як повідомляла раніше Тетяна Затьора, останні два роки вона не отримує від агропідприємства ПП «Вікторія» орендну плату згідно угоди, укладеної ще в 2014 році. Жінка стверджує, що з того часу оплату бачила лише один раз, хоча за умовами договору виплати мали були би бути регулярними. Зневірившись у доступних простій мешканці села методах досягнення справедливості, Тетяна Затьора звернулася до Новгородківської «Свободи».

Перевіривши наявні факти і документи, свободівці спільно з Тетяною Затьорою ініціювали зустріч з представниками агрофірми ПП «Вікторія». Проте, знайти порозуміння з представництвом фірми не вдалося, оскільки ПП «Вікторія» своєї провини перед Тетяною Затьорою категорично не визнало. Тоді, жінка звернулася на Урядову гарячу лінію, а також до контактного центру Кіровоградської ОДА, втім відповіді за цими зверненнями вона досі не отримала.

Після цього, в процесі підготовки до суду у Новгородківському відділенні Кропивницької ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області Тетяна Затьора отримала відомості, що їй були перераховані кошти. Так, за даними служби виявилося, що жінка нібито отримала кошти, при чому в четвертому кварталі 2014 року виплата склала 8530 гривень, а в четвертому кварталі 2015 року – 6653 гривні. Яким чином була здійснена виплата сторонній людині, Тетяна Затьора не знає. Але, щонайменше, в подібній ситуації вбачає факт шахрайства, яким би чином воно не було втілене.

Тому жінці не лишилося нічого іншого, як просити допомоги у націоналістів та звертатися до поліції.

«Невідома особа отримувала від мого імені належні мені кошти, що, безумовно, має склад злочину. Вимагатиму справедливості до останнього», - коментує Тетяна Затьора випадок з коштами за оренду землі, які нібито їй перерахували.

В свою чергу, «Свобода» Новгородки вважає, що були вчинені шахрайські дії, за які мають нести покарання особи, які будуть визначені слідством.

«Ситуація, що склалося у пані Тетяни – це типовий приклад ошуканства, жертвами якого стають десятки селян в районі. Ми зробимо все від нас залежне, щоб шахраї відповіли перед законом, і щоб пані Тетяна мала змогу отримувати дохід від землі, на яку вона заслужила, пропрацювавши на ній половину життя. Я вважаю, що позбавляти жінку частини своїх засобів існування – це ганебно і аморально», - коментує звернення Тетяни Затьори до поліції керівник Новгородківської «Свободи» Павло Дейнеко.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK