slide01

«Свобода» вимагає негайного і повноцінного демонтажу символів тоталітаризму в Кропивницькому

Автор  П'ятниця, 27 жовтня 2017 08:29

26 жовтня 2017 року, на завершення сесії міської ради Кропивницького, голова фракції ВО «Свобода» Сергій Капітонов звернувся до міського голови Андрія Райковича з вимогою провести інвентаризацію та створити перелік заборонених тоталітарних символів, які ще залишилися на території обласного центру.

Свою пропозицію націоналіст висловив після голосування за всі передбачені порядком денним проекти рішень, коли депутати перейшли до пункту «Різне».Разом з тим, Сергій Капітонов подякував міському голові за адекватну реакцію на попередні вимоги націоналістів щодо демонтажу тоталітарної символіки, зокрема і в стінах міської ради. Він висловив сподівання, що Андрій Райкович і надалі підтримуватиме «Свободу» в питанні доведення процесу декомунізації в місті Кропивницькому до логічного завершення.

«Необхідно відповідним розпорядженням міського голови зобов'язати певне управління, чи групу осіб з відповідними повноваженнями, провести інвентаризацію, створити реєстр символів тоталітаризму, які ще лишилися по місту. Ми знаємо, що їх ще багато, в тому числі і на будівлі міської ради», - наголосив Сергій Капітонов.

Свободівець запропонував зібрану інформацію опублікувати на сайті міської ради, і у відповідних інформаційних повідомленнях обов’язково зазначити графік робіт з демонтажу. Частина депутатів одразу висловили свою підтримку пропозиції Сергія Капітонова.

Нагадаємо, що на вимогу голови фракції ВО «Свобода»  Сергія Капітонова вже були демонтовані серп і молот, розміщені на стенді «Почесний громадянин міста» в стінах міської ради.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK