slide01

«Свобода» Новгородки вимагає негайно припинити агітацію за Олеся Довгого в приміщенні школи

Автор  Понеділок, 04 грудня 2017 12:44

Нещодавно на будівлі Новгородківського НВК №1, що уже встиг отримати славу навчального закладу з неприпустимим для проведення уроків температурним режимом, з’явилися наліпки від одіозного народного депутата Олеся Довгого, які повідомляють про його сприяння в оновленні опалювальної системи. Про це 1 грудня 2017 року повідомили активісти Новгородківської районної організації ВО «Свобода». Націоналісти гостро засуджують системну агітаційну діяльність директора НВК № 1 Наталії Кушнір та вимагають негайно припинити свавілля в стінах навчального закладу.

Свободівці наголошують, що подібні випадки розповсюдження агітаційної продукції, спрямованої на піар Олеся Довгого, були помічені вже неодноразово. Зокрема, активісти  вже зверталися в адміністрацію школи з вимогою припинити аморальну агітацію, проте ні директорка, ні представники відділу освіти в Новгородківсткій РДА не відреагували належним чином.

Націоналісти стверджують, що подібне використання будівлі навчального закладу для політичного піару є неприпустимим. Зокрема, «Свобода» наполягає на тому, що подібні наліпки є неприхованою агітаційною продукцією, яка має на меті ввести в оману мешканців Новгородки, адже про «сприяння» одіозного депутата навіть найбільш обізнані мешканці району дізналися хіба що з тих самих агітаційних матеріалів. А найбільше громаду Новгородки обурює факт системності появи політичної агітації в межах навчального закладу.

Що ж до останнього випадку, коли в агітках було оголошено про сприяння Леся Довгого в модернізації системи опалення, то в Новгородці заявляють: проблема температурного режиму в означеній школі на слуху вже понад рік. Свободівці неодноразово пропонували шляхи вирішення проблеми з опаленням школи. Нагадаємо, що виключно завдяки небайдужості деяких батьків і місцевих свободівців вдалося змусити керівництво району й області визнати, що проблема з опаленням в опорній школі є, і потребує нагального вирішення. Цьогоріч націоналісти вже зверталися до голови РДА з вимогою облаштування окремої котельні для навчального закладу, оскільки існуюча система обігріву є абсолютно непридатною для створення гідних умов для навчання дітей.

«Вважаємо подібні «агітки» від Олеся Довгого, розміщені безпосередньо на фасаді навчального закладу, ганебною практикою піару. Це вже не перший подібний випадок – у цьому ж НВК уже помічали величезний банер від того ж Довгого в приміщенні актової зали та інші поліграфічні продукти подібного спрямування. Скидається на те, що директорка НВК перетворилася на агітаторку Олеся Довгого. Ми будемо звертатися до відповідних органів та структур з вимогою демонтувати ці зразки агітації і обов’язково простежимо, щоб подібні випадки не мали місця в майбутньому. Якщо реакції влади та керівництва школи не буде і цього разу, ми вимагатимемо відсторонення Наталії Кушнір від виконання обов’язків директора НВК», - коментує голова Новгородківської районної організації ВО «Свобода» Павло Дейнеко. 

 

За матеріалами Новгородківської районної організації  ВО «Свобода» 

Sidebar Ad 1

FACEBOOK