slide01

Шановні освітяни!

Автор  Неділя, 01 жовтня 2017 13:09

Нам з вами випало жити і працювати в складний, відповідальний період, в час, коли Україна з потрійними зусиллями виборює свою незалежність від північного окупанта. Ваша інтелектуальна праця з дня у день наближує для нас омріяну перемогу в боротьбі за Українську Україну. Це ваша наполегливість проростає добром і світлом в душах майбутнього української нації – дітей. Ви, ніби новітні Прометеї, вносите в життя світло знання, а потім –  примножуєте його в кожному українцеві.

Сьогодні, вітаючи вчителів з професійним святом, ми схиляємося перед кожним з вас за людяність, професіоналізм і світлий розум, які з дня в день роблять життя на землі прекраснішим. Саме з вашої праці розпочинається усвідомлення важливості всіх відомих людству вчень і незбагненна сила духу, що неодмінно веде людину до нових звершень.

Дорогі наші вчителі! Хай ваша життєва нива колоситься виключно добірним, чистим колосом єдиної правди і віри! Миру, злагоди і натхнення вам, любі освітяни, на всі прийдешні роки!

З повагою, депутат міської ради Кропивницького від ВО «Свобода», голова осередку націоналістів у м. Кропивницькому Сергій Капітонов.

.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK