slide01

Сергій Капітонов: Влада Кропивницького знову відмовляється діяти в інтересах громади

Автор  Вівторок, 20 березня 2018 16:12

Сьогодні, 20 березня 2018 року, в ході позачергової сесії міської ради Кропивницького голова фракції ВО «Свобода» Сергій Капітонов оголосив депутатський запит щодо початку процедури повернення майнового комплексу ДП «Кіровоградтепло» ЦНТІ УНГА в комунальну власність. На жаль, у депутатському корпусі не стало достатньої кількості голосів, аби відстояти інтереси громади міста, і депутатський запит свободівця не був підтриманий.

У своєму зверненні до депутатів Сергій Капітонов наголосив, що ситуація, коли половина мешканців обласного центру були змушені сидіти в холодних оселях через дії керівництва «Кіровоградгазу», не мала б місця, якби теплогенеруюче підприємство було підконтрольним громаді. В такому випадку міська рада мала би вплив на його господарську діяльність.

Нагадаємо, що 14 березня в місті Кропивницькому трапилася надзвичайна подія: підприємство ВАТ «Кіровоградгаз» від’єднало від газопостачання котельні, що належать підприємству ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» за наявні борги. З цієї причини половина міста, зокрема – дитячі садочки та школи, залишилися без тепла.

У своєму виступі голова фракції ВО «Свобода» в міськраді Кропивницького Сергій Капітонов зазначив, що ця ситуація є наглядним прикладом того, як люди стають заручниками фінансового шантажу за тих умов, коли стратегічні підприємства належать приватним структурам. На думку націоналістів, саме внаслідок непрофесійного менеджменту приватного теплогенеруючого підприємства та неспроможністю (або небажанням) міської влади вирішити фінансовий конфлікт, люди сиділи в холодних оселях, а діти навчалися у класах при температурі близько 14 градусів.

Проте, міський голова Кропивницького Андрій Райкович закликав депутатів не підтримувати депутатський запит Сергія Капітонова, оскільки вважає за необхідне спочатку ознайомитися зі звітом керівника ДП «Кіровоградтепло» ЦНТІ УНГА. Очевидно, що міській владі не вигідно повертати теплогенеруюче підприємство в комунальну власність. Ймовірно, саме з цієї причини депутат Сергій Капітонов уже близько тижня не може отримати відповідь на свій запит щодо умов, на яких передавався в оренду майновий комплекс теплогенеруючого підприємства ДП «Кіровоградтепло».

«ВО «Свобода» у своїй «Програмі захисту українців» наголошує: всі стратегічні об’єкти мають перебувати в комунальній або державній власності. Це – запорука того, що в скрутний час ніхто не зможе шантажувати українських народ, виборюючи собі якісь дивіденди. Коли націоналісти прийдуть до влади, обов’язково врегулюють це питання на законодавчому рівні. Але, на жаль, сьогодні ми маємо уряд олігархів, якому байдужі проблеми українців. Ми, свободівці, спільно з депутатами інших фракцій та представниками громадськості попереджали, що у місті склалася критична ситуація з теплогенеруючими підприємствами. Ми намагалися привернути увагу до цієї проблеми. Проте, ні міський голова, ні його заступники не зреагували тоді належним чином. Не реагують вони і тепер. Замість того, щоб розв’язати проблему раз і назавжди, міський голова та лояльні до нього депутати сприяють її поглибленню», - коментує Сергій Капітонов.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK