slide01

Сергій Капітонов: Відкриті збори «Свободи» - найкращий спосіб донесення правдивої інформації до громади Кропивницького

Автор  П'ятниця, 27 жовтня 2017 12:21

Вчора, 26 жовтня 2017 року, у місті Кропивницькому відбулися вже традиційні відкриті збори міської організації ВО «Свобода». Як зазначив голова осередку націоналістів обласного центру Сергій Капітонов, такі збори уже встигли зарекомендувати себе як дієвий спосіб донесення правди про політичну ситуацію в Україні та Кропивницькому до громади. Цього разу до спілкування зі свободівцями долучилися журналісти, прихильники ВО «Свобода» та представники Новгородківської районної організації націоналістів.

Як зазначають організатори щотижневих відкритих зборів «Свободи», особливо втішним є той факт, що на збори приходять юні активісти. Так, спільно з юнаками і дівчатами ВГО «Сокіл» Кропивниччини цього разу прийшли молоді натхненні патріоти. Подібний факт свідчить про тенденцію дедалі ширшої підтримки націоналістичного світогляду.

Розпочинаючи захід, очільник міської організації, керівник фракції ВО «Свобода» в міській раді Кропивницького Сергій Капітонов прозвітував перед громадою про перебіг сесії, яка завершила свою роботу лише за кілька годин до початку зборів. Зокрема, свободівець повідомив, що націоналістам вдалося не допустити включення до порядку денного сесії питання про виділення землі під полігон для сміття в Кропивницькому. Сергій Капітонов наголошує, що це питання не пройшло необхідну процедуру і не було узгоджене із земельною комісією міської ради. Проте, депутат від «Рідного міста» Олександр Шамардін, маючи для цього незрозумілі підстави, вирішив за необхідне долучити цей пункт до переліку питань порядку денного. Виступ Сергія Капітонова позитивно вплинув на голосування депутатів, які не погодилися розглядати питання без попереднього розгляду профільною комісією.

Крім того, Сергій Капітонов повідомив громаду про останні «нововведення» на всеукраїнському рівні, які чинна влада називає реформами. Зокрема, він зупинився на так званій реформі в галузі охорони здоров’я, яка більше схожа на геноцид українців, ніж на приведення медицини до належного рівня.

Свободівець, депутат Фортечної районної ради в м. Кропивницькому Ігор Якименко підготував для учасників зборів цікаву вибірку інформації, яка стосується програмових засад ВО «Свобода». Зокрема, в його розповіді йшлося про ІІІ частину «Програми захисту українців», яка має назву «Здоров'я нації. Подолання демографічної кризи, захист довкілля та підвищення якості життя». В контексті розмови про реформування закладів охорони здоров’я, на якому попередньо зупинився Сергій Капітонов, виступ Ігоря Якименка був більше, ніж доречний.

З поясненням ситуації щодо підвищення тарифу на тепло в Кропивницькому виступив член виконавчого комітету міської ради Кропивницького від ВО «Свобода» Олександр Сосонський. Він наголосив, що був одним з тих кількох представників політичних партій у складі виконкому, які не підтримали таке рішення. Крім того, Олександр Сосонький виявився чи не єдиним членом виконавчого комітету, який послідовно, впродовж кількох засідань, відстоював інтереси громади в питанні тарифу на теплопостачання. Проте, навіть за принципової позиції свободівця, втримати тариф не вдалося. Влада спільно з теплогенеруючим приватним підприємством дедалі глибше залазить у кишені простих громадян.

На завершення, націоналісти Кропивницького надали слово побратиму – голові Новгородківської районної організації ВО «Свобода» Павлу Дейнеку, який розповів про позитивні тенденції розвитку осередку, яким керує, та залучення до роботи на користь українців нових прихильників – представників сільських громад.

«Приємно, що збори, започатковані лише кілька тижнів тому, збирають все більшу і більшу аудиторію. Переконаний, що подібний спосіб спілкування – найдієвіший засіб донесення політичної правди до громадян, особливо зважаючи на заанґажованість провідних українських ЗМІ, які по суті є ретрансляторами облуди і брехні, вигідної олігархічним кланам. Адже, знаючи про несприйняття «Свободою» олігархічної системи та постійну  боротьбу проти олігархів, яку ведуть націоналісти на всіх щаблях влади, сподіватися на правдиве висвітлення позиції «Свободи» в тому чи іншому аспекті немає сенсу», - прокоментував загальні враження від спілкування з громадою Сергій Капітонов.

На завершення націоналісти вже традиційно виконали український Славень. Проте, активіст Микола Джумар зробив це виконання дещо незвичним для стандартних заходів – він підготував і роздрукував для учасників зборів повну версію тексту українського Славня, і націоналісти спільно з гостями заходу із задоволенням співали його повністю.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK