slide01

Сергій Капітонов: «Свобода» не дозволить розповсюджувати комуняцькі нісенітниці в Кропивницькому!

Автор  Вівторок, 07 листопада 2017 14:19

Сьогодні, 7 листопада 2017 року, у місті Кропивницькому кілька десятків прихильників тоталітарного комуністичного режиму намагалися відзначити річницю так званої  революції, зібравшись з червоними ганчірками в центрі міста. Представники міського осередку ВО «Свобода» на чолі з головою фракції націоналістів у міськраді Кропивницького Сергієм Капітоновим прийшли  на площу до міської ради, щоб належним чином «привітати» учасників зібрання та розповісти, де їх місце в сучасній Україні.

В ході спілкування з учасниками мітингу виявилося, що фактично всі присутні – переконані  україноненависники, які зібралися поскаржитися одне одному на незалежність нашої держави та посумувати за катом українського народу – Лєніним. Серед учасників зібрання було кілька молодиків, які виділялися на загальному тлі дідусів і бабусь своєю агресивністю. Зокрема, один з таких чоловіків намагався чинити опір керівнику Кропивницької міської організації ВО «Свобода» Сергію Капітонову, який виступив проти «оплакування Лєніна» в центрі українського міста.

«Для чого ви тут зібралися? Оплакувати Лєніна, який 100 років тому прийшов зі своєю більшовицькою терористичною бандою на українські землі? Чи пропагувати свої комуністичні ідеали й символи, які вже заборонені Законом України? Ідіть додому, ми не дозволимо вам розповсюджувати нісенітниці про «щасливе минуле», у якому полягли закатованими мільйони українців!» - наголосив у своєму зверненні до адептів комунізму  Сергій Капітонов.

Свободівці заявляють, що не дозволять «червоній заразі» відродитися навіть у таких нікчемних проявах, як зібрання десятка пенсіонерів. Адепти комунізму, які здебільшого вже не мають чіткого розуміння реальності, не мають права публічно славити своїх ідолів.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK