slide01

Сергій Капітонов: Працівники ЖЕО не мають права принижувати людей!

Автор  Середа, 01 листопада 2017 17:06

Сьогодні, 1 листопада 2017 року, депутат міської ради Кропивницького від ВО «Свобода» Сергій Капітонов зареєстрував депутатське звернення на ім’я начальника головного управління житлово-комунального господарства В. І.  Кухаренка, у якому вимагає від управління проведення службової перевірки в ЖЕО-1 та покарання однієї  з  представниць названої організації за неприпустиме ставлення до людей.

За словами Сергія Капітонова, до нього, як до депутата міської ради,  письмово звернулися понад 70 мешканців будинку, розташованого на вул. Василя Нікітіна (буд. 15, корп.1). У зверненні люди повідомляють про своє незадоволення роботою комунальників. В тексті, зокрема, йдеться про те, що місця загального користування зазначеного будинку перебувають в незадовільному, навіть занедбаному,  стані.

Але, як підкреслює депутат-свободівець Сергій Капітонов, більшою мірою мешканці будинку скаржаться на зневажливе ставлення до них з боку представниці ЖЕО-1, яка в ході виконання службових обов’язків дозволяла собі  використовувати різкі вислови та лайливі слова. Люди обурені тим, що у відповідь на звернення по допомогу отримали лише приниження. Зокрема, підписанти стверджують, що жінка, до якої вони зверталися, обізвала мешканців багатоповерхівки «бомжами», а сам будинок – «бомжарським».

Сергій Капітонов акцентує увагу на тому, що подібна поведінка людини, яка у межах своїх обов’язків має постійно контактувати з мешканцями будинків та реагувати на їх скарги, є неприпустимою. Націоналіст вимагає здійснити службову перевірку щодо поведінки представниці ЖЕО-1, а у разі підтвердження фактів, описаних у колективному зверненні, притягнути її до дисциплінарної відповідальності.

«Ображати і принижувати людей за те, що вони незадоволені умовами життя, які й справді – незадовільні, ніхто і нікому не давав права. Управління має детально вивчити ситуацію і провести відповідну роботу з підлеглими. А особу, яка принижувала людей, обов’язково треба притягнути до відповідальності. Хай це буде уроком і для інших, кому забажається когось принизити», - підкреслив у коментарі Сергій Капітонов.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK