slide01

Сергій Капітонов: Політична упередженість до «Свободи» в міськраді Кропивницького доходить до абсурду

Автор  Четвер, 17 серпня 2017 11:45
Фото - газета Трибуна Фото - газета Трибуна

Вчора, 16 серпня 2017 року, у міській раді Кропивницького відбулося засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. В ході роботи комісії депутати розглянули ряд важливих питань. Серед інших, було підняте і питання про невиконання Головним управлінням ЖКГ окремих депутатських запитів, що стає дедалі більше схожим на зумисне перешкоджання депутатській діяльності.

Зокрема, голова фракції ВО «Свобода» у міськраді Кропивницького Сергій Капітонов наголосив, що його м

«Мені, як депутату, обраному від ВО «Свобода», доводиться робити припущення, що такий вибірковий підхід до виконання (чи невиконання) рішень сесії має яскраво виражений політичний підтекст. Відомо, що майже всі заступники міського голови, а також, цілком імовірно, і начальник Головного управління ЖКГ пан Кухаренко, який мав всі повноваження допомогти громаді, чомусь бездіють. Чи не є це намаганням позбавити депутатів можливості допомогати виборцям? Можливо, у міськраді є якесь негласне правило чинити опір депутатській діяльності саме депутатам від «Свободи»? Але, які б не були причини, зараз бачимо, що гальмується навіть виконання рішень, уже ухвалених депутатами. Це вже доходить до абсурду», - коментує Сергій Капітонов засідання «земельної» комісії та розмиті пояснення начальника Головного  управління ЖКГ В. І Кухаренка.

Свободівець заявив, що боротьби за вирішення нагальних питань, які хвилюють мешканців його округу, не припинятиме в жодному разі. Навіть якщо кошти на вигоротвлення потрібної документації не з'являться найближчим часом, він знайде інші способи таки змусити управління ЖКГ виконати покладені на нього обов'язки. Проте, націоналіст таки сподівається, що думка про політичну уперендженість залишиться лише припущенням, і обіцянки таки стануть реальністю, а не лише «галочкою» у вигляді рішення сесії.  

Sidebar Ad 1

FACEBOOK