slide01

Сергій Капітонов: На часі порушити питання про повернення теплогенеруючих підприємств до комунальної власності Кропивницького

Автор  Вівторок, 19 грудня 2017 18:31

Сьогодні, 19 грудня 2017 року, відбулося третє засідання 10-ї сесії міської ради Кропивницького, в ході якого голова фракції ВО «Свобода» Сергій Капітонов заявив про необхідність вирішення проблеми з теплопостачанням для населення обласного центру шляхом повернення теплогенеруючих підприємств у комунальну власність.

Така заява свободівця була спричинена нещодавнім скандалом навколо примусового вимкнення газопостачання до котелень, що опалюють левову частину міста. Як відомо, кілька тижнів тому в Кропивницькому виникла катастрофічна для мешканців ситуація: одноосібним рішенням керівника «Кіровоградгазу» від газопостачання були від’єднані 7 котелень обласного центру.

Тож сьогодні, за першої ж сесійної нагоди, групою депутатів був внесений запит щодо звернення до голови правління НАК «Нафтогаз України» з вимогою звільнення керівника  «Кіровоградгазу» Олександра Гладкого.

В ході обговорення запиту деякі громадські активісти, очевидно, аби додати ваги власним словам, розповіли про стурбованість ситуацією в Кропивницькому та засудження поведінки Гладкого, висловлені народними депутатами Сергієм Лещенком та Костянтином Яринічем. Своєю чергою, свободівець Сергій Капітонов категорично засудив будь-які вдавання стурбованості проблемами громади з боку цих осіб.

 «Коли тут згадують депутатів від БПП «Солідарність», яка по своїй суті є партією влади, то мені стає смішно з їх так званої стурбованості. Спочатку їх політичні соратники продають стратегічно важливі для держави об’єкти, віддають їх за безцінь в приватну власність, а потім дивуються, що хтось нам диктує свої умови. Тому на місці громадських діячів я б утримався від будь-яких оцінок діяльності цих народних депутатів», - наголосив Сергій Капітонов.

Щодо проблем з теплопостачанням, свавіллям керівника «Кіровоградгазу», боргами за теплоносії та інших, націоналіст Сергій Капітонов висловив своє бачення, яке збігається з окремими пунктами «Програми захисту українців»: всі стратегічно важливі підприємства мають бути в комунальній власності.

«Свобода, безумовно, підтримує цей запит щодо звільнення керівника «Кіровоградгазу». Проте, давайте визнаємо, що борги за газ робив не він. Тут – провина самого теплогенеруючого підприємства. Зважаючи на таку політику  «Кіровоградтепла», треба ставити питання про повернення майнового комплексу підприємства до комунальної власності. Це питання необхідно розглядати в комплексі, щоб унеможливити подібні ситуації в майбутньому!» - підкреслив Сергій Капітонов.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK