slide01

Сергій Капітонов: Міський голова Кропивницького нехтує проблемами громади

Автор  П'ятниця, 22 грудня 2017 12:18

21 грудня 2017 року відбулося чергове засідання десятої сесії міської ради Кропивницького, в ході якого була знову задіяна ганебна практика порушення норм регламенту міської ради та ігнорування інтересів громади міста Кропивницького з боку міського голови Андрія Райковича та лояльної до нього частини депутатського корпусу. Голова фракції ВО «Свобода» в міській раді Сергій Капітонов різко засудив подібні методи керування містом та заявив, що націоналісти не голосуватимуть за ганебні, написані в ніч перед засіданням сесії, проекти рішень. Він наголосив, що таким чином міська рада не лише ігнорує регламент, але й абсолютно не рахується з представниками громади міста.

Як повідомляють націоналісти Кропивницького, засідання сесії, скликане на 10 ранку, розпочалася значно пізніше, оскільки в екстреному режимі були зібрані члени депутатської комісії ЖКГ з метою внесення змін до програми на 2018 рік. Разом з тим, свободівця Сергія Капітонова навіть не повідомили про цей факт, попри особисте наполегливе прохання запросити його на наступне засідання комісії, озвучене раніше.

Дізнавшись про те, що скликане засідання комісії, націоналіст навідався туди без запрошення. Виявилося, що голова комісії ЖКГ в міськраді Кропивницького вирішив внести на розгляд сесії зміни до програми. Зазначимо, що начальник управління апарату міської ради Людмила Масло, порушуючи регламент, в грубій формі намагалася виштовхати керівника прес-служби Кропивницької міської організації ВО «Свобода» за двері кабінету, в якому проходило екстрене засідання комісії. Лише після втручання депутата Сергія Капітонова журналістці дозволили бути присутньою при «таємній нараді» депутатів.

Попри те, що члени комісії ЖКГ відмовилися ухвалювати включення змін до програми, їх вирішили протягнути в сесійній залі. Депутат Сергій Капітонов з трибуни заявив, що фракція «Свободи» відмовляється голосувати за проекти рішень, які навіть не роздали депутатам для ознайомлення. Зокрема, він назвав таку практику просування потрібних комусь рішень ганебною та незаконною.

Разом з тим, попри неабиякий спротив депутатського корпусу, розглядати зміни в програму ЖКГ на 2018 рік міська рада таки погодилася. Але, коли депутатам роздали підготовані нашвидкуруч проекти рішень щодо змін, виявилося, що багато об’єктів, які були там раніше, з неї виключені.

«Нам сьогодні дуже не хотіли показувати ці зміни до програми. Тепер, коли ми їх отримали, стало зрозуміло, чому. Я звертаюся до міського голови: Андрію Павловичу, Ви завжди говорили, що Ви не політик, а господарник. Мені цікаво, чи Ви взагалі бачили ці зміни, які були внесені? Жодна пропозиція нашої фракції не врахована. Але ми до цього вже звикли, хоча серед наших пропозицій були об’єкти, які є дуже важливими і я неодноразово це озвучував та подавав у письмовій формі. Два з них були в програмі до останнього часу, я бачив на власні очі, а тепер їх прибрали. Що мені людям говорити? Що міський голова з секретарем вирішили саме там нічого не робити? Андрій Павлович, Ви голова всього міста, чи партії «Наш край»? Ви міський голова, чи лялька в чиїхось руках? Це не господарник так працює, пане міський голова Це саме політик так працює, який продається за якісь там дивіденди!» - обурився Сергій Капітонов.

Попри заяви кількох фракцій, зокрема і «Свободи», про відмову брати участь у голосуванні за такі ганебні зміни до програми, «промерській більшості» таки вдалося протягти рішення. Отже, після короткотривалого порозуміння та плідної роботи депутатського корпусу, окремі зацікавлені особи знов поділили міську владу на «своїх і чужих». Це підтверджується тим фактом, що майже всі пропозиції депутатів, чиї фракції перебувають в опозиції до так званої більшості, яка включає в себе переважно колишніх регіоналів, не були підтримані.

Націоналісти вважають таку практику керівництва містом ганебною, оскільки від постійного протистояння в депутатському корпусі страждають прості люди. Проте, міського голову Андрія Райковича та його прибічників, схоже, цікавить лише можливість дерибану бюджетних коштів та земель громади.

Про подальший розвиток подій в міській раді Кропивницького ми інформуватимемо згодом.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK