slide01

Олена Скочко: Нехай чиновники самі походять бездоріжжям вулиць Кропивницького у цілковитій темряві!

Автор  Середа, 07 лютого 2018 16:13

4 лютого 2018 року депутатка Фортечної районної у місті Кропивницькому раді від ВО «Свобода» Олена Скочко провела зустріч з мешканцями провулку Миргородський в обласному центрі.

Нагадаємо, що раніше до свободівки Олени Скочко звернулися мешканці приватного сектору міста Кропивницького, які живуть у вкрай незадовільних умовах. Знаковим є те, що цей приватний сектор розташований фактично в центральній частині міста. Проте, громадяни стверджують, що на провулку відсутнє освітлення, що змушує їх хвилюватися за своїх дітей, які повертаються зі школи після заходу сонця. До того ж, провулок немає жодного твердого покриття, внаслідок чого після опадів дорога перетворюється на болото.

На основі цього звернення націоналістка Олена Скочко подала депутатський запит до Фортечної районної ради, щоб питання про нелюдські умови проживання багатьох людей було розглянуте в ході найближчої сесії районної ради.

«Обурює те, що мешканці приватного сектору, розташованого у центрі міста, особливо узимку, вимушені пересуватися по бездоріжжю, та ще й у цілковитій темряві. Зрозумілі і хвилювання людей за учнів, які повертаються зі школи в темну пору доби не тому, що так хочуть, а тому, що мають визначений розклад уроків. Я намагатимуся зробити все від мене залежне, щоб допомогти людям вирішити цю проблему», - коментує Олена Скочко.

Втім, це вже не перший запит такого змісту від націоналістки. Ще влітку минулого року був поданий запит щодо умов життя і пересування на іншому провулку – Плетеному. Проте, начальник Головного управління житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького Віктор Кухаренко надав відповідь, що коштів на дороги і освітлення цього провулку не були передбачені програмою економічного і соціального розвитку міста.

Свободівка Олена Скочко переконана, що люди не повинні жити в таких умовах, а чиновники, які надають відповіді-відписки мають самі походити такими-от вуличками, де люди роками чекають бодай на один ліхтарик.

Разом з тим, націоналістка переконана, що її наполегливість та активність у сприянні громаді, врешті, принесе свій результат, і влада почує простих мешканців Кропивицького.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK