slide01

Новгородківська «Свобода» вимагає окремої котельні для опорної школи

Автор  П'ятниця, 24 листопада 2017 16:09

Новгородківська районна організація ВО «Свобода» внесла до Новгородківської райдержадміністрації пропозицію щодо реконструкції системи опалення Новгородківського НВК №1.

Як повідомляють націоналісти, проблеми з опаленням у цьому закладі виникли саме тому, що котельня, яка його обслуговує, знаходиться на значній відстані від опалюваної будівлі. Це спричиняє значну втрату тепла. До того ж, котельня, окрім вказаної споруди, обслуговує ще декілька закладів, а тому не може у повному обсязі забезпечити теплом  школу. Про це, зокрема. йдеться і у відповіді Кіровоградської обласної ради на колективне звернення батьків учнів щодо неналежного температурного режиму в навчальному закладі, яка була отримана раніше.

На думку націоналістів, проблему може вирішити тільки реконструкція системи опалення у закладі, яка б передбачала встановлення окремої котельні. В осередку районної «Свободи» наголошують: кошти на реконструкцію системи опалення в НВК № 1 вже виділені, переможці тендерів визначені.

Проте, виявляється, що не все так просто: за деякими свідченнями, окремої котельні виключно для школи в Новгородці створювати не збираються. Націоналісти переконані: якщо не оновити систему опалення, а лише косметично «підлагодити», результат буде помітний хіба що у витрачених сумах бюджетних коштів, але не позначиться  на поліпшенні температурного режиму в школі.

            «Враховуючи численні звернення громадян щодо вирішення проблеми неналежного температурного режиму в Новгородківському НВК №1, Новгородківська районна організація «Всеукраїнського об’єднання «Свобода» вважає, що ремонт існуючої системи опалення, яка обслуговує декілька закладів, не вирішить згаданої проблеми. «Свобода» вимагає встановлення окремої опалювальної системи  для навчального закладу», -     йдеться в офіційній пропозиції націоналістів.

            «Ми неодноразово спілкувалися з головою РДА Андрієм Кочергою і наголошували, що позбутися проблем з опаленням у школі можна лише встановленням окремої, незалежної системи опалення. Зараз ми надіслали ще й письмову пропозицію, оскільки переконані, що проблему треба вирішувати не тимчасовими заходами. Якщо кошти на модернізацію системи опалення є, то їх варто використати раціонально», - зазначає голова Новгородківської районної організації ВО «Свобода» Павло Дейнеко.

За матеріалами Новгородківської РО ВО "Свобода"

Sidebar Ad 1

FACEBOOK