slide01

Новгородкіська «Свобода» вимагає притягнути до відповідальності селищного голову

Автор  Четвер, 19 жовтня 2017 14:43

18 жовтня 2017 року представник Новгородківської районної організації ВО «Свобода» Юрій Брик звернувся до місцевого відділку поліції із заявою про службову недбалість селищного голови Новгородки Олександра Сириці. Як повідомив свободівець, звернення до поліції було спричинене відмовою селищного голови винести на розгляд сесії селищної ради питання про передачу в комунальну власність системи водопостачання, яка незадовільно обслуговує кілька вулиць районного центру.

Нагадаємо, що раніше Новгородківська районна організація ВО «Свобода» направила до Новгородківської селищної ради пропозицію щодо безоплатної передачі у комунальну власність системи водопостачання, яка обслуговує кілька вулиць селища. Йдеться про вулиці Вишневу, Затишну, Тернову, Шевченка та Козацьку, які цього року потерпали від перебоїв з водопостачанням. Причиною проблем стали технічні несправності в системі, однак через невизначеність з її власником та балансоутримувачем, мешканці вказаних вулиць тривалий час не мали змоги заявити йому претензії і вимагати усунення неполадок. На запит свободівця Юрія Брика щодо балансоутримувача цієї системи водопостачання селищна рада так і не надала інформації. У своїй пропозиції свободівці вказували на порядок, затверджений постановою КМУ №1253 від 13.08.2003 року, згідно якого рішення про передачу у комунальну власність подібних об`єктів приймається селищною радою. Проблеми з водопостачанням у Новгородці набули свого час неймовірного розголосу як на рівні обласних, так і у всеукраїнських ЗМІ (https://www.youtube.com/watch?v=bl79j1zhDX4&t=14s).

Свободівці Новгородки вважають бездіяльність селищного голови у цьому питанні злочинною, оскільки поки не буде визначеності з балансоутримувачем проблемної системи водопостачання, триватимуть порушення законних прав мешканців Новгородки, таких як право на компенсацію за ненадання послуг і контроль за належною якістю води.

«У надісланій нещодавно селищному голові і селищній раді пропозиції розглянути питання про прийняття у комунальну власність означеної системи водопостачання, ми вказали на реальний механізм її втілення у життя. Однак, селищний голова проігнорував нашу пропозицію, і тому ми були вимушені звернутися за фактом його бездіяльності до поліції. Проте, навіть сьогодні ніщо не заважає селищній раді розглянути це питання і нарешті навести лад з водопостачанням у цій частині селища» - коментує звернення до Нацполіції голова Новгородківської районної організації ВО «Свобода» Павло Дейнеко.

Свободівці переконані, що підстав для початку досудового розслідування дій пана Сириці більше, ніж достатньо. Про відповідь поліції та її подальшу діяльність у вирішенні проблем мешканців Новгородки ми інформуватимемо згодом.

 

За матеріалами прес-служби Новгородківської РО ВО "Свобода"

Sidebar Ad 1

FACEBOOK