slide01

Націоналісти Кропивниччини долучились до маршу проти олігархів у Києві

Автор  Четвер, 05 квітня 2018 11:29

3 квітня 2018 року свободівці Кропивниччини долучилися до Маршу сили нації «За українське майбутнє без олігархів!», який відбувся в центрі Києва. Учасники заходу поставили на меті домогтися ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень. Серед інших, до участі в Марші долучилися націоналістичні осередки Кропивницького, Новгородки, Помічної, Новоархангельська, Гайворона та Світловодська. Учасники Маршу зібралися біля стадіону «Динамо» на вулиці Грушевського, звідки колона вирушила до Кабінету Міністрів. Тут лідери націоналістів з усієї України оголосили головні вимоги до чинної влади.

«Ми задекларували суспільству те, що наш внутрішній ворог є олігархія, яка фактично задушила економіку. Саме олігархія монополізувала цілі галузі економіки, встановлює ціни на товари, послуги. Але найважливіше, що олігархія встановлює ціну на оплату праці. Маємо найвищі ціни в Європі на товари і послуги та найнижчу заробітну плату у світі. Ми даємо рецепт, як подолати цього внутрішнього ворога – олігархію. З 2014 року у нас зареєстровані законопроекти, ухвалення яких, окрім нас, вимагає вся українська нація. Ухвалення цих законопроектів докорінно змінило би правила гри в економічній та соціальній сфері в Україні. Основний пакет містить близько десяти законопроектів, за якими відбудеться демонополізація економіки, повернення коштів з офшорів, заборона під час війни приватизовувати стратегічні державні підприємства. При цьому, земля залишається власністю, а не товаром, відбуваються повернення у державну власність стратегічних підприємств та ухвалення законопроекту, за яким є чітка шкала оподаткування: коли великий бізнес – великі податки, малий бізнес – малі податки. Як не сьогодні, то завтра, як не завтра, то післязавтра ми доб’ємося того, щоб ці законопроекти були ухвалені», - стверджує голова обласної організації ВО «Свобода» Кропивниччини Андрій Міщенко.

Згодом колона націоналістів направилася до Верховної Ради, де також був проведений мітинг.

«Купка негідників тримає в своїх руках всю владу в Україні. Фактично, кожен українець зараз перебуває в кріпацтві, - ніхто не може йому гарантувати гідного життя навіть за умов тяжкої, наполегливої праці. Олігархічна система має бути раз і назавжди знищена!», - коментує участь в спільному заході націоналістів голова Кропивницької міської організації ВО «Свобода» Сергій Капітонов.

Завершили Марш під стінами Адміністрації Президента. Загалом, висловити спротив нації перед олігархами прийшли більше 15 тисяч українців, що свідчить про розуміння народом причин нинішнього зубожіння.

«Масова підтримка антиоліхархічного маршу людьми з різних куточків України, зокрема й з Новгородківщини, демонструє чітке розуміння українцями того факту, що ми не можемо розвиватися як держава, якщо нею далі керуватиме олігархія. І найголовніше, що українці розділяють позиції націоналістів щодо того, як з цим злом боротися. Ми чудово усвідомлюємо, що в омріяній успішній, справедливій Великій Україні немає місця олігархам. Думаю, цей марш стане початком кінця для олігархату. Впевнений, що українське економічне диво ще попереду і воно буде зроблене націоналістами», - наголосив у своєму коментарі щодо участі в Марші голова націоналістичного осередку Новгородки Павло Дейнеко.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK