slide01

Міськрада Кропивницького вимагає ухвали Антиолігархічного пакету докорінних перетворень

Автор  Вівторок, 24 квітня 2018 15:18

Сьогодні, 24 квітня 2018 року, в ході другого засідання дванадцятої сесії міської ради Кропивницького депутати підтримали звернення до Верховної Ради України з вимогою ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Звернення в сесійній залі зачитав голова фракції ВО «Свобода» Сергій Капітонов.

Перед початком сесійного засідання під стінами міськради відбувся мітинг, ініційований Кропивницькою міською організацією націоналістів. До акції долучилися інші націоналістичні та громадські організації міста Кропивницького. Обурені діяльністю і нахабством олігархів кропивничани спільно зі свободівцями закликали депутатів підтримати звернення до ВРУ щодо антиолігархічного пакету.

В руках люди тримали плакати з написами «Повернемо власність олігархів державі», «Геть олігархів – причину зубожіння українців!», «За соціальну і національну справедливість» тощо. Перед тим, як зайти в сесійну залу, очільник Кропивницької міської організації ВО «Свобода», голова фракції націоналістів у міськраді Кропивницького Сергій Капітонов висловив сподівання, що звернення таки буде ухвалене. Він заявив, що свободівці не зупиняться у намаганні знищити олігархат в Україні.

«Олігархи не зацікавлені, щоб ми з вами жили добре. Вони зацікавлені тільки в своїх надприбутках. Тому і депутатів до Верховної Ради вони допускають тільки тих, які будуть виконувати їхні вказівки. Всі гілки влади сьогодні підконтрольні олігархам. Тому ми будемо звертатися до Верховної Ради, щоб там був розглянутий Антиолігархічний пакет докорінних змін, спрямований на знищення олігархів у нашій країні. Це – і повернення коштів з офшорів, і антимонопольні закони, і заборона торгівлі землею сільськогосподарського призначення. Цей пакет включає в себе законопроекти, які обмежать втручання олігархів в управління нашою Державою. Більшість голів фракцій у міськраді вже підписали це звернення. Я переконаний, що депутати Кропивницького проголосують за звернення», - наголосив у своєму зверненні до мітингарів Сергій Капітонов.

Сподівання націоналістів справдилося: депутати міськради Кропивницького ухвалили звернення до Верховної Ради з вимогою винести на голосування Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. «За» проголосували 27 депутатів.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK