slide01

У Кропивницькому презентують виставку свободівцю Віктору Голому

Автор  П'ятниця, 18 серпня 2017 13:34

В понеділок, 21 серпня 2017 року, за ініціативи Кропивницької міської організації ВО "Свобода" для членства Кропивницької міської організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів буде представлена пересувна виставка «Герої не вмирають!», присвячена герою-свободівцю Віктору Голому.

Виставка, підготована науковими співробітниками обласного художнього музею, зображає миттєвості професійної діяльності, військової служби та сімейного щастя заступника голови Знам'янської районної організації ВО "Свобода", історика, краєзнавця, щирого козака, добровольця 42-го батальйону територіальної оборони "Рух опору", справжнього патріота України Віктора Голого, який поліг у новітній російсько-українській війні у 2014 році. Проект працівники музею приурочили до Дня Незалежності України.

Націоналісти міста Кропивницького щиро дякують музейникам за те, що відгукнулися на їх прохання  розповісти літнім людям історію життя Героя, адже саме у серпні прийшла трагічна звістка про загибель Віктора Голого на передовій.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK