slide01

Кропивницькі свободівці долучилися до перегляду кінострічки про боротьбу УПА

Автор  Четвер, 17 серпня 2017 10:29

Вчора, 16 серпня 2017 року, активісти та прихильники Кропивницької міської організації ВО «Свобода» навідали кінотеатр «Портал» обласного центру, де відбувся передпрем’єрний показ екранізації історичного роману «Червоний» Андрія Кокотюхи.

Нагадаємо, що роман сучасного автора змальовує героїчну боротьбу Української Повстанської Армії в особі одного з її вояків – «Червоного», якого не зламали жодні катування і поневіряння: ні в застінках ГУЛАГу, ні переслідування загонів НКВС. Саме тому націоналісти Кропивницького вирішили переглянути однойменну стрічку та вчергове надихнутися духом героїв УПА на подальшу свою боротьбу за соціальну і національну справедливість.

Крім ознайомлення з кінострічкою, всі охочі мали змогу поспілкуватися з автором сценарію Андрієм Кокотюхою та з талановитим актором – Ігором Колтовським.

Очікувано, що враження глядачів від передпрем’єрного показу стрічки про поневіряння члена УПА в ГУЛАЗі виявилися суперечливими: хтось був розчулений, хтось – обурений, а ще хтось почувався розгубленим.

Проте, свободівці Кропивницького переконані: вже одне те, що фільми подібного змісту стають доступними пересічним українцям, є позитивним зрушенням на шляху до знищення «совка» у їх головах. А те, що з часом подібний кінопродукт буде набувати справжньої українськості та вдосконалюватися, вже ніхто сумніву не має.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK